Witam Państwa serdecznie w imieniu całego Zarządu Thames British School

Dla wielu z Państwa może być to pierwszy kontakt ze szkołą międzynarodową (brytyjską), dlatego też w im. naszego Zarządu, chciałbym bardzo Państwa zaprosić do odwiedzin 1 z naszych 6 Kampusów, tak abyście Państwo mogli sami się przekonać, dlaczego nasza szkoła może być najbardziej odpowiednim miejscem dla Waszych dzieci.

Przez ponad połowę swojego życia pracowałem w międzynarodowych szkołach brytyjskich i jestem dumny z tego, że mogę obecnie stanowić część grupy edukacyjnej, do której należy grupa: Thames British School.

Zadaniem szkoły jest przygotowanie dzieci i młodzieży do życia, szczególnie do życia tuż po zakończeniu edukacji – zatem musi ona zadbać dbać o ogólny rozwój i samopoczucie idące znacznie dalej niż tylko osiągnięcia w salach lekcyjnych. Szkoła powinna wspierać swoich Uczniów w osiąganiu maksimum potencjału w nich drzemiącego. W Thames British School Państwa Dzieci będą uczyły się w bezpiecznej oraz przyjaznej atmosferze, pełnej szacunku do innych oraz do siebie samych, co zaskutkuje zdrowym poczuciem swojej własnej wartości i pewności siebie.

Nasi podopieczni są przygotowywani do pójścia w wielki świat, dzięki zachętom naszych nauczycieli, aby rozwijać swoje zdolności, samodzielnie odkrywać wiedzę i myśleć krytycznie, potrafiąc pracować jednocześnie w grupach/zespołach. Zdolność myślenia niekonwencjonalnego jest coraz bardziej pożądana w szybko zmieniającym się świecie biznesu.

Jako że większość nauczania odbywa się u nas w języku angielskim, Państwa Dzieci będą nie tylko płynnie mówić po angielsku, ale również myśleć w tym języku – stanowi to nieoceniony atut na globalnym rynku pracy. Kwalifikacje brytyjskiego systemu oraz matury międzynarodowej IB są uznawane przez Pracodawców oraz Uczelnie na całym świecie. Thames jest akredytowane przez Cambridge Assessment International Education, department Uniwersytetu Cambridge, zatem nasza szkoła jest cyklicznie kontrolowana przez ośrodek Cambridge, który nie tylko monitoruje nasze szkoły, aby zapewnić utrzymanie najwyższych standardów i wyników nauczania, ale też zapewnia wsparcie – dzięki czemu jesteśmy zawsze na bieżąco z nowościami w brytyjskim systemie oświaty.

Wierzymy, że edukacja, którą Państwu oferujemy przygotowuje dzieci do stania się w pełni rozwiniętymi oraz dobrze poinformowanymi Obywatelami Świata, ze zwiększonymi szansami na prestiżowe studia, a następnie kierownicze stanowiska.

Jak to mówią, „aby uwierzyć, trzeba najpierw zobaczyć”, dlatego też mam nadzieję że spotkamy się z Państwem wkrótce w którymś z naszych Kampusów. Zawsze są Państwo mile widziani w grupie Thames British School.

John Carrivick, Thames British School Group

John Carrivick mieszka w Hiszpanii ponad 40 years, pracując dla British Council w Madrycie przez 33 lata aż do niedawnego przejścia w stan spoczynku zawodowego. W pracy był łącznikiem pomiędzy hiszpańskimi/regionalnymi władzami, a Brytyjskim Departamentem Edukacji w zakresie kontroli, certyfikacji oraz ochrony Dzieci. Obecnie John pracuje jako konsultant edukacji brytyjskiej i jest członkiem doradczym w sieci międzynarodowych szkół. W przeszłości John również współpracował z zarządem organizacji egzaminacyjnej przy uznawaniu kwalifikacji i dołączył do Thames British School w roku 2018.

Dowiedz się Więcej

Zawsze chętnie poznajemy rodziców, którzy rozważają szkołę międzynarodową dla swoich dzieci. Zachęcamy do kontaktu pod numerem telefonu poniżej lub prosimy wybrać inną, dogodną formę komunikacji.

Uwaga: Jako szkoła międzynarodowa prowadzimy zapisy przez cały rok. Na rok szkolny 2023-2024 można zapisywać dzieci od 2,5 roku życia do matury IB w wieku 18 lat.