Witam Państwa w imieniu Zarządu Thames British School

Dla wielu z Państwa to będzie pierwszy kontakt ze szkołą brytyjską, dlatego chciałbym zaprosić Państwa na wizytę do jednej z naszych czterech placówek, byście mogli sami się przekonać, dlaczego nasza szkoła może być odpowiednim miejscem dla Waszych dzieci.

Przez ponad połowę swego życia pracowałem w międzynarodowych szkołach brytyjskich i jestem dumny z tego, że mogę obecnie stanowić część grupy edukacyjnej, do której należy Thames British School.

Zadaniem szkoły jest przygotowanie dzieci do życia, szczególnie do życia już po zakończeniu edukacji – zatem musi dbać o ogólny rozwój i samopoczucie idące znacznie dalej niż te osiągnięte w sali lekcyjnej. Szkoła powinna wspierać uczniów w osiągnięciu maksimum drzemiącego w nich potencjału. W Thames British School Wasze dziecko będzie uczyło się w bezpiecznej atmosferze, pełnej szacunku do innych oraz szacunku do siebie samego, co skutkuje zdrowym poczuciem własnej wartości.

Nasi uczniowie są przygotowywani do wejścia w wielki świat dzięki zachętom, by rozwijać swoje zdolności, samodzielnie odkrywać wiedzę i myśleć krytycznie, pracując jednocześnie w grupach. Zdolność myślenia niekonwencjonalnego jest coraz bardziej pożądana w szybko zmieniającym się świecie.

Jako że większość nauczania odbywa się u nas w języku angielskim, Wasza córka lub syn będzie nie tylko płynnie mówić po angielsku, ale również myśleć w tym języku – stanowi to nieoceniony atut na globalnym rynku pracy. Kwalifikacje z brytyjskiego systemu oraz matury międzynarodowej IB są uznawane przez pracodawców oraz uczelnie na całym świecie. Thames jest akredytowane przez Cambridge Assessment International Education, department Uniwersytetu Cambridge, zatem nasza szkoła posiada w Cambridge krytycznego przyjaciela, który nie tylko monitoruje nasze szkoły, by zapewnić utrzymanie najwyższych standardów nauczania, ale też zapewnia wsparcie – dzięki temu jesteśmy zawsze na bieżąco z nowościami w brytyjskim systemie nauczania.

Wierzymy, że edukacja, którą oferujemy przygotowuje dzieci do stania się w pełni rozwiniętymi oraz dobrze poinformowanymi obywatelami ze zwiększonymi szansami na studiach oraz w pracy.

Aby uwierzyć, trzeba wpierw zobaczyć, dlatego mam nadzieję zobaczyć Państwa wkrótce w naszej szkole. Zawsze są Państwo mile widziani w Thames British School.

John Carrivick, Thames British School Group

John Carrivick żył w Hiszpanii przez ponad 40 years, pracując dla British Council w Madrycie przez 33 lata aż do niedawnego przejścia w stan spoczynku zawodowego. W pracy był łącznikiem pomiędzy hiszpańskimi oraz regionalnymi władzami a Brytyjskim Departamentem Edukacji w zakresie kontroli, certyfikacj oraz ochrony dzieci. Obecnie John pracuje jako konsultant edukacji brytyjskiej i jest członkiem doradczym w sieci międzynarodowych szkół.. W przeszłości John również współpracował z zarządem organizacji egzaminacyjnej przy uznawaniu kwalifikacji i dołączył do Thames British School w 2018 roku.

Dowiedz się Więcej

Zawsze chętnie poznajemy rodziców, którzy rozważają szkołę międzynarodową dla swoich dzieci. Zachęcamy do kontaktu pod numerem telefonu poniżej lub prosimy wybrać inną, dogodną formę komunikacji.

Uwaga: Jako szkoła międzynarodowa prowadzimy zapisy przez cały rok. Na rok szkolny 2023-2024 można zapisywać dzieci od 2,5 roku życia do matury IB w wieku 18 lat.