Podaruj dziecku
najlepsze wykształcenie

Thames British School jest wiodącą szkołą międzynarodową w Warszawie. Oferujemy najwyższej jakości nauczania wedle programów Cambridge International School Programme oraz maturę międzynarodową IB na wszystkich etapach edukacji od 2,5 do 18 roku życia.

Nasz program nauczania

Nasz nowy Kampus Mokotów High School

Naszą misją w Kampusie Mokotów High School jest otwieranie drzwi naszym Uczniom do najbardziej prestiżowych uczelni z całego świata! Jest to obecnie nasza najnowocześniejsza placówka dla klas Years 12-13. Kampus jest idealnie dostosowany do potrzeb edukacyjnych naszych starszych Uczniów, zapewniając im pierwszorzędne przygotowanie do egzaminów: Cambridge, A-LEVELS i IB Diploma Programme (IBDP), które umożliwiają im następnie dostanie się na najlepsze uniwersytety na całym świecie!

Kampus Mokotów High School

Złóż wniosek o przyjęcie

Dołącz do jednego z naszych kampusów i stań się częścią społeczności Thames British School.

Porozmawiajmy

Ucz się w programach
IGCSE i A-Levels z Thames British Online School

Już z nowym rokiem szkolnym 2022/2023 dajemy uczniom szansę kształcenia w programach IGCSE i A-Levels w formule online. Zajęcia w ramach utworzonego indywidualnego profilu ucznia są dostosowane do jego potrzeb, dostępne z dowolnego miejsca na świecie, obejmują lekcje na żywo, nagrania wideo, webinaria grupowe, quizy, testy, konsultacje indywidualne i inne formy wsparcia. Nasze zajęcia to przepustka do najbardziej prestiżowych uniwersytetów na całym świecie.

Dowiedzieć się więcej

Thames British School została uznawana za „Najlepszą brytyjską szkołę do obejrzenia w 2022 roku”

Jako grupa Thames British School jesteśmy bardzo podekscytowani otrzymaniem wiadomości, że nasze sieci edukacyjne Thames British School Warsaw oraz Thames British School Madrid zostały wybrane przez The Knowledge Review Magazine jako „Najlepsza brytyjska szkoła do obejrzenia w 2022 roku”.

Więcej informacji
Section background image

Thames British School:
Rzeka Edukacji

Mieszcząca się w Warszawie szkoła Thames British School zapewnia uczniom światowej klasy edukację oraz szerokie możliwości działań wspomagających rozwój osobisty. Nasi uczniowie są przygotowani na wyzwania XXI wieku dzięki umiejętnościom, wiedzy oraz dyplomom otwierającym drzwi do najwyżej notowanych uczelni na świecie. Nasza międzynarodowa społeczność ambitnych, wysoce wykwalifikowanych nauczycieli zapewnia przyjazną atmosferę, pełną szacunku, tolerancji i wsparcia. Uczniowie Thames British School nabywają pewności siebie w rozwijaniu pasji, odkrywaniu ukrytych talentów i pokonywaniu trudności.  

Nasi nauczyciele stanowią prawdziwie międzynarodową społeczność i wywodzą się z wielu krajów, gdzie angielski jest najczęściej językiem ojczystym. Daje to uczniom możliwość czerpania z bogactwa kulturowego wszystkich zakątków świata. Gwarantujemy bezpieczne środowisko rozwijające myślenie krytyczne, pewność siebie, szacunek i wytrwałość w dążeniu do celu. Thames British School prowadzi lekcje w języku angielskim według programu brytyjskiego, od poziomu Early Years Foundation Stage do Cambridge International A Levels i matury międzynarodowej IB.

Dowiedz się Więcej