Podaruj dziecku
najlepsze wykształcenie

Thames British School jest wiodącą szkołą międzynarodową w Warszawie. Oferujemy najwyższej jakości nauczania wedle programów Cambridge International School Programme oraz maturę międzynarodową IB na wszystkich etapach edukacji od 2,5 do 18 roku życia.

Nasz program nauczania

Złóż wniosek o przyjęcie

Dołącz do jednego z naszych kampusów i stań się częścią społeczności Thames British School.

Porozmawiajmy

Thames British School oficjalnym Partnerem Edukacyjnym FC Atletico de Madrid.

Thames British School zostaje oficjalnym Partnerem Edukacyjnym jednego z najlepszych klubów piłkarskich na świecie: „Atletico de Madrid”.

Akademia „Atlético de Madrid” wraz z grupą Thames British Schools zawarły właśnie porozumienie o współpracy, aby Uczniowie prestiżowej instytucji Thames British Schools mogli uczestniczyć w programach sportowych i szkoleniowych opracowanych przez „Atlético de Madrid Academy”.

Więcej informacji
Section background image

Thames British School:
Rzeka Edukacji

Mieszcząca się w Warszawie szkoła Thames British School zapewnia uczniom światowej klasy edukację oraz szerokie możliwości działań wspomagających rozwój osobisty. Nasi uczniowie są przygotowani na wyzwania XXI wieku dzięki umiejętnościom, wiedzy oraz dyplomom otwierającym drzwi do najwyżej notowanych uczelni na świecie. Nasza międzynarodowa społeczność ambitnych, wysoce wykwalifikowanych nauczycieli zapewnia przyjazną atmosferę, pełną szacunku, tolerancji i wsparcia. Uczniowie Thames British School nabywają pewności siebie w rozwijaniu pasji, odkrywaniu ukrytych talentów i pokonywaniu trudności.  

Nasi nauczyciele stanowią prawdziwie międzynarodową społeczność i wywodzą się z wielu krajów, gdzie angielski jest najczęściej językiem ojczystym. Daje to uczniom możliwość czerpania z bogactwa kulturowego wszystkich zakątków świata. Gwarantujemy bezpieczne środowisko rozwijające myślenie krytyczne, pewność siebie, szacunek i wytrwałość w dążeniu do celu. Thames British School prowadzi lekcje w języku angielskim według programu brytyjskiego, od poziomu Early Years Foundation Stage do Cambridge International A Levels i matury międzynarodowej IB.

Dowiedz się Więcej