Podaruj dziecku
najlepsze wykształcenie

Thames British School jest wiodącą szkołą międzynarodową w Warszawie. Najwyższej jakości nauczanie obejmuje uczniów od 2,5 do 18 roku życia. Na wszystkich etapach edukacji oferujemy programy i dyplomy - Cambridge International oraz International Baccalaureate (rozpoznawalne na całym świecie).

Nasz program nauczania

Złóż wniosek o przyjęcie dziecka

Zapisz swoje dziecko do jednego z naszych 6 Kampusów i stań się częścią społeczności Thames British School Warsaw.

Porozmawiajmy

Ucz się w programach IGCSE i A-Levels z Thames British School Online

Już z nowym rokiem szkolnym 2022/2023 dajemy uczniom szansę kształcenia w programach IGCSE i A-Levels w formule internetowej (online). Zajęcia takie, w ramach indywidualnego profilu ucznia są dostosowane do jego potrzeb, dostępne z dowolnego miejsca na świecie i obejmują lekcje na żywo, nagrania wideo, webinaria grupowe, quizy, testy, konsultacje indywidualne oraz inne formy wsparcia. Nasze zajęcia to przepustka do najbardziej prestiżowych Uniwersytetów na całym świecie.

Dowiedzieć się więcej

Thames British School została uznana przez magazyn „Knowledge Review” za „Najlepiej funkcjonującą sieć szkół brytyjskich w 2023 roku”.

Jako sieć edukacyjna Thames British School Group jesteśmy niezwykle dumni z faktu, że nasze obydwie sieci: Thames British School Warsaw oraz Thames British School Madrid zostały wyróżnione przez magazyn edukacyjny „The Knowledge Review” i zdobyły nagrodę „Najlepiej prosperującej, brytyjskiej sieci szkół w Europie w 2023 roku.”

Więcej informacji
Section background image

Thames British School:
River of Education

Mieszcząca się w Warszawie szkoła Thames British School zapewnia swoim uczniom światowej klasy edukację oraz szerokie możliwości działań wspomagających, jak również bogaty rozwój osobisty. Nasi uczniowie są przygotowani na wszelkie wyzwania XXI wieku, dzięki umiejętnościom, wiedzy oraz dyplomom otwierającym im drzwi do najwyżej notowanych Uczelni na całym świecie. Nasza międzynarodowa społeczność ambitnych, wysoce wykwalifikowanych nauczycieli zapewnia przyjazną atmosferę, pełną szacunku, tolerancji i wsparcia. Uczniowie Thames British School Warsaw nabywają pewności siebie w rozwijaniu pasji, odkrywaniu swoich ukrytych talentów i pokonywaniu wszelkich, napotkanych trudności.  

Nasi nauczyciele stanowią prawdziwą, międzynarodową kadrę, wywodząc się z wielu krajów, gdzie język angielski jest najczęściej ich językiem ojczystym. Daje to naszym uczniom możliwość czerpania z bogactwa kulturowego wszystkich zakątków świata. Gwarantujemy Państwa dzieciom bezpieczne środowisko szkolne, rozwijające myślenie krytyczne uczniów, wzrost ich pewności siebie, umiejetność szacunku dla innych oraz wytrwałość w dążeniu do wyznaczanych sobie celów i marzeń. Thames British School prowadzi lekcje w języku angielskim według programu brytyjskiego, od poziomu Early Years Foundation Stage do Cambridge International A Levels i matury międzynarodowej IB.

Dowiedz się Więcej