Wierzymy, że mundurek szkolny zapewnia naszej międzynarodowej, brytyjskiej społeczności uczniowskiej poczucie dumy oraz przynależność do naszej społeczności. Staramy się ujednolicić wszystkich naszych uczniów, pochodzących z wielu różnych krajów i zapewnić im prawdziwe poczucie akceptacji. Nasz mundurek szkolny jest dla nas bardzo ważny w promowaniu bezpiecznego i pozytywnego środowiska do nauki, zgodnego z misją i wartościami przyświecającymi szkole, nadążającej za światowymi standardami w edukacji, której cechą jest określony „dress code” szkolny.

Wszyscy uczniowie powinni nosić swoje mundurki, tak aby stworzyć poczucie wspólnoty i wspierać swoje pozytywne zachowania w szkole. Oczekuje się bardzo, że nasi rodzice będą wspierać politykę dot. mundurków, upewniając się, że ich dzieci są w nie ubrane, przy wyjściu do szkoły. Rodzice są przez nas zawsze powiadamiani z wyprzedzeniem – o wszelkich dniach bez mundurków.

  • Dla chłopców (Years 1 to 13): koszulka, spodnie, polo z długimi i krótkimi rękawkami, bluza lub cardigan, strój sportowy.
  • Dla dziewczynek (Years 1 to 13): koszulka, spódniczka, polo z długimi i krótkimi rękawkami, bluza lub cardigan, strój sportowy.
  • Przedszkole (Nursery – Reception):  mundurki noszone w naszych przedszkolach są opcją dodatkową.

 

Jak kupić mundurek szkolny do Thames British School Warsaw?

Wszystkie nasze mundurki są na sprzedaż, która prowadzona jest przez naszą zaufaną firmę zewnętrzną, działającą w im. Thames British School Warsaw.

W naszym sklepie można kupić mundurki, jak i wiele innych markowych artykułów z naszym logo szkolnym.

Oto Link do naszego sklepu: SHOP.THAMESBRITISHSCHOOL.PL

Zakupione mundurki można odebrać w danym Kampusie Szkoły.

Dowiedz się Więcej

Zawsze chętnie poznajemy rodziców, którzy rozważają szkołę międzynarodową dla swoich dzieci. Zachęcamy do kontaktu pod numerem telefonu poniżej lub prosimy wybrać inną, dogodną formę komunikacji.

Uwaga: Jako szkoła międzynarodowa prowadzimy zapisy przez cały rok. Na rok szkolny 2023-2024 można zapisywać dzieci od 2,5 roku życia do matury IB w wieku 18 lat.