Nasza misja

Naszą misją i celem jest stworzenie takich podwalin edukacyjnych oraz podstaw kształcenia, aby nasi przyszli Absolwenci mogli w przyszłości ulepszać ten świat.

Nasza wizja

Tworzymy przyjazne środowisko, w którym dzieci będą mogły zdobywać wiedzę i umiejętności, które będą najbardziej przydatne w XXI wieku, zachęcając je nieustannie do krytycznej oceny swoich doświadczeń w ramach programu nauczania „British Curriculum”.

Nasze szerokie i zrównoważone doświadczenia edukacyjne mają zachęcać dzieci do podejmowania wyzwań i zapewnić je o swojej wartościowości. Dbamy o rozwój nie tylko naukowy, ale i osobisty, umożliwiając tym samym naszym podopiecznym, wykorzystanie w pełni ich potencjał, jako niezależnych jednostek myślących (ale potrafiących współpracować w zespołach). Nasza wielokulturowa, rodzinna atmosfera to również szacunek do różnorodności, jaką daje nam wzajemne poznawanie i uczenie się.

Nasze wartości

W naszej codziennej, przyjaznej, szkolnej atmosferze, pełnej zaufania i bezpieczeństwa – zachęcamy nasze Dzieci do refleksji na temat siebie, życia i świata oraz do szacunku wobec innych ludzi, przy zachowaniu pewności siebie.

Odpowiedzialność

Uczciwość

Empatia

Wytrwałość

Współpraca

Dowiedz się Więcej

Zawsze chętnie poznajemy rodziców, którzy rozważają szkołę międzynarodową dla swoich dzieci. Zachęcamy do kontaktu pod numerem telefonu poniżej lub prosimy wybrać inną, dogodną formę komunikacji.

Uwaga: Jako szkoła międzynarodowa prowadzimy zapisy przez cały rok. Na rok szkolny 2023-2024 można zapisywać dzieci od 2,5 roku życia do matury IB w wieku 18 lat.