Nasza misja

Naszym celem jest stworzenie podstaw, by uczniowie mogli ulepszyć świat który odziedziczą poprzez promowanie odporności, współpracy i entuzjazmu w bezpiecznej i opiekuńczej społeczności.

Nasza wizja

Wyobrażamy sobie środowisko, w którym dzieci mogą zdobywać wiedzę i umiejętności, których będą potrzebować w XXI wieku, zachęcając je do krytycznej oceny swoich doświadczeń w ramach programu nauczania w Anglii. Nasze szerokie i zrównoważone doświadczenia edukacyjne mają zachęcać dzieci do podejmowania ryzyka i wyzwań. Dbamy o rozwój naukowy i osobisty, umożliwiając jednostkom wykorzystanie możliwości pełnego wykorzystania ich potencjału jako niezależnych myślicieli i graczy zespołowych. Nasza wielokulturowa, rodzinna atmosfera celebruje różnorodność, jaką daje nam wzajemne uczenie się.

Nasze wartości

W naszej atmosferze zaufania i bezpieczeństwa zachęcamy dzieci do refleksji i działania z szacunkiem i pewnością siebie.

Odpowiedzialność

Uczciwość

Empatia

Wytrwałość

Współpraca

Dowiedz się Więcej

Zawsze chętnie poznajemy rodziców, którzy rozważają szkołę międzynarodową dla swoich dzieci. Zachęcamy do kontaktu pod numerem telefonu poniżej lub prosimy wybrać inną, dogodną formę komunikacji.

Uwaga: Jako szkoła międzynarodowa prowadzimy zapisy przez cały rok. Na rok szkolny 2023-2024 można zapisywać dzieci od 2,5 roku życia do matury IB w wieku 18 lat.