About Thames - children photo

Mieszcząca się w Warszawie szkoła Thames British School zapewnia uczniom światowej klasy edukację oraz szerokie możliwości działań wspomagających rozwój osobisty. Nasi uczniowie są przygotowani na wyzwania XXI wieku dzięki umiejętnościom, wiedzy oraz dyplomom otwierającym drzwi do najwyżej notowanych uczelni na świecie. Nasza międzynarodowa społeczność ambitnych, wysoce wykwalifikowanych nauczycieli zapewnia przyjazną atmosferę, pełną szacunku, tolerancji i wsparcia. Uczniowie Thames British School nabywają pewności siebie dzięki rozwijaniu pasji, odkrywaniu ukrytych talentów i pokonywaniu trudności.

Nasi nauczyciele stanowią prawdziwie międzynarodową społeczność i wywodzą się z wielu krajów, gdzie angielski jest najczęściej językiem ojczystym. Daje to uczniom możliwość czerpania z bogactwa kulturowego wszystkich zakątków świata. Gwarantujemy bezpieczne środowisko rozwijające myślenie krytyczne, pewność siebie, szacunek i wytrwałość w dążeniu do celu. Thames British School prowadzi lekcje w języku angielskim według programu brytyjskiego, od poziomu Early Years Foundation Stage do matury międzynarodowej IB.

 

Oprócz przekazywania wiedzy, nasi nauczyciele wspierają u dzieci poczucie sprawczości, aby wierzyły, że mają faktycznie rolę do spełnienia w zmienianiu świata na lepsze. Zapewniamy bezpieczne środowisko do rozwijania myślenia krytycznego, budowania pewności siebie, wytrwałości oraz szacunku do innych. Thames British School prowadzi lekcje w języku angielskim według programu brytyjskiego, od poziomu Early Years Foundation Stage do Cambridge International AS/A Levels i matury międzynarodowej IB.

Nasi nauczyciele podchodzą indywidualnie do każdego ucznia, aby dopasować kształcenie do talentów i zainteresowań, wspomagać realizację celów, rozwijać pasje i stawiać czoła wyzwaniom.

Szkoła zachęca do zabawy i nauki, kształtując charakter przestrzeni przepełnionej entuzjazmem i nakierunkowaniem na indywidualne cele rozwojowe.

Zapewniamy najwyższej jakości edukację zgodnie z National Curriculum for England, brytyjską podstawą programową stosowaną w szkołach angielskich i walijskich. Obejmuje to różnorodne treści i umiejętności, które zapewniają wszechstronną edukację etap po etapie. National Curriculum for England gwarantuje ciągłość programu na każdym etapie edukacji, a zawarte w nim wytyczne umożliwiają monitorowanie postępów uczniów. Nasze podejście zapewnia warunki pełnego zanurzenia się w języku, niezależnie od początkowej znajomości języka angielskiego przez uczniów.

W duchu otwartości uczniowie są zachęcani do podejmowania nowych wyzwań, aby osiągnąć swoje cele. Przede wszystkim uczy się ich krytycznej analizy treści i gotowości na nowe działania.

Rodzice są integralną częścią życia szkoły. Zachęcamy ich do współtworzenia otwartej i zaangażowanej społeczności skupionej wokół naszej brytyjskiej szkoły w Warszawie. Ta wspólna platforma współpracy między uczniami, rodzicami i szkołą jest kluczowym celem. W ten sposób uczniowie otrzymują pełne, bogate wsparcie w całym procesie edukacyjnym. Poza spotkaniami rodziców i pokazami specjalnymi, w każdym semestrze planujemy dodatkowe wydarzenia, które włączą rodziców i szerszą społeczność w działania szkoły.

To społeczność międzynarodowa wokół Thames British School tworzy otwarty i przyjazny klimat do nauki. Wielokulturowe, otwarte środowisko w połączeniu z ciepłą atmosferą pozwala nam docenić różnorodność i kształtować wzajemne poznanie. Thames British School to studnia, z której wszyscy mogą czerpać. Jesteśmy z tego bardzo dumni.

Dowiedz się Więcej

Zawsze chętnie poznajemy rodziców, którzy rozważają szkołę międzynarodową dla swoich dzieci. Zachęcamy do kontaktu pod numerem telefonu poniżej lub prosimy wybrać inną, dogodną formę komunikacji.

Uwaga: Jako szkoła międzynarodowa prowadzimy zapisy przez cały rok. Na rok szkolny 2023-2024 można zapisywać dzieci od 2,5 roku życia do matury IB w wieku 18 lat.