„Poznanie to ścieżka, a nie wydarzenie''

W Thames British School zapewniamy bezpieczne środowisko, w którym małe dzieci mogą cieszyć się zarówno formą zajęć zorganizowanych jak i „wolnych”. Wiemy, że każde dziecko uczy się inaczej. W Thames British School zapewniamy, by program był ciekawy, zróżnicowany i przystępny.

W grupach przedszkolnych i zerówce Twoje dziecko zapoznaje się z podstawami Early Years, Aby zapewnić naszym dzieciom solidne podstawy przyszłej nauki, przywiązujemy wielką wagę do tego etapu programowego, który jest podzielony na 7 obszarów nauki.


Przedszkole w Warszawie - Early Years Foundation Stage

Dzieci są aktywnymi uczniami we wszystkich obszarach programu nauczania. Są zachęcane do badania, kwestionowania, odkrywania i eksplorowania wszystkich koncepcji uczenia się. Małe klasy są prowadzone przez wykwalifikowanych nauczycieli wraz z zespołem, które łączy pasja do etapu wczesnej edukacji.

Wyjątkowe dziecko

+

Pozytywne relacje

+

Sprzyjające środowisko

=

Nauka i Rozwój

Nasze kampusy – Przedszkole i Zerówka w Warszawie

Nasze zainicjowane naturalnymi zachowaniami dzieci podejście do nauki ma na celu inspirowanie i odzwierciedlanie zainteresowań najmłodszych. Wykwalifikowani nauczyciele Early Years reżyserują swoje interakcje z dziećmi, aby zapewnić im stymulujące zajęcia i przekazać wiedzę ważną na danym etapie nauczania. Sale lekcyjne są aranżowane w taki sposób, aby realistycznie przybliżać życiowe sytuacje lub miejsca i wzmóc ciekawość poznawczą.

Naszym etosem jest inspirowanie każdego dziecka, aby dawało z siebie wszystko, cieszyło się i osiągało swój pełny potencjał w każdym aspekcie życia szkolnego.

W Thames British School rodzice są ściśle zaangażowani w naukę i rozwój swoich dzieci. Używamy aplikacji Tapestry oraz dzienników online umożliwiających wymianę doświadczeń szkolnych z rodzicami i doświadczeń domowymi z nauczycielami.

Czytanie i pisanie odbywają się za pomocą foniki syntetycznej. Kiedy dzieci są gotowe, zaczynają uczyć się czytać i pisać przy użyciu schematu Jolly Phonics.

Koncepcje matematyczne są nauczane poprzez praktyczne doświadczenia i konsolidowane z całym programem nauczania.

Naszym celem jest, aby dzieci ukończyły etap Early Years będąc pewnymi siebie, wiedząc jak się uczyć, jak się dzielić, jak się bawić, jak się socjalizować, a co najważniejsze – będąc szczęśliwe oraz wyczekujące kolejnego etapu swojej edukacji.


Dowiedz się Więcej

Zawsze chętnie poznajemy rodziców, którzy rozważają szkołę międzynarodową dla swoich dzieci. Zachęcamy do kontaktu pod numerem telefonu poniżej lub prosimy wybrać inną, dogodną formę komunikacji.

Uwaga: Jako szkoła międzynarodowa prowadzimy zapisy przez cały rok. Na rok szkolny 2023-2024 można zapisywać dzieci od 2,5 roku życia do matury IB w wieku 18 lat.