Sesje próbne w Thames British School dają Ci możliwość bezpośredniego poznania szkoły, a także nauczycieli, z którymi Twoje dziecko będzie się spotykać każdego dnia. Zapewniają również płynne przejście, by Twoje dziecko po integracji z klasą dobrze się zadomowiło.

Wybór odpowiedniej szkoły dla Twojego dziecka jest jedną z najważniejszych decyzji, jakie kiedykolwiek będziesz musiał podjąć. Dlatego tak ważna jest wszechstronna wiedza o szkole, jej praktycznych metodach nauczania, programie i wartościach. W tym celu zachęcamy Ciebie i Twoje dziecko do odwiedzenia nas na próbną sesję w klasie. Pozwala to wszystkim zainteresowanym (w tym nauczycielowi) dokładniej przewidzieć, w jaki sposób uczeń dostosuje się do nowego otoczenia. Daje również Tobie, rodzicowi, szansę doświadczenia, co to znaczy należeć do naszej szkolnej społeczności.

Jakie są zalety sesji próbnej w szkole?

  • Dziecko wchodzi w interakcję z rówieśnikami i nauczycielami w klasie, do której może dołączyć.
  • Dziecko zaczyna zapoznawać się z planem lekcji – godzinami przerw, codziennymi / tygodniowymi czynnościami i wydarzeniami.
  • Doskonała okazja dla rodziców do zdobycia cennych informacji o organizacji poprzez rozmowę z nauczycielami, dyrektorem szkoły i rodzinami innych uczniów.
  • Nauczyciele poznają dziecko oraz mogą podzielić się spostrzeżeniami z rodzicami.

Jak długo trwa sesja próbna?

Sesja próbna może trwać od 1 do 2 dni szkolnych i jest całkowicie bezpłatna.

Złóż wniosek o bezpłatną sesję próbną