Bezpłatne sesje próbne w Thames British School Warsaw dają Państwu możliwość bezpośredniego, lepszego poznania wybranej z naszej sieci szkoły/Kampusu, a także nauczycieli, z którymi Twoje dziecko będzie spotykać się każdego dnia. Jest to również świetny test integracji Twojego dziecka z jego rówieśnikami (tzw. proces pre-adaptacyjny).

Wybór odpowiedniej szkoły dla Twojego dziecka jest jedną z najważniejszych decyzji, jakie podejmujesz w życiu dla jego dobra. Dlatego tak ważna jest wszechstronna wiedza o wybieranej szkole, jej praktycznych metodach nauczania, programie oraz wartościach. W tym celu zachęcamy Państwa i Wasze Dzieci do tzw. bezpłatnej, próbnej sesji w wybranej klasie. Pozwala to wszystkim dokładniej sprawdzić, w jaki sposób dany Uczeń czuje się w nowym otoczeniu. Proces ten daje również Tobie, jako rodzicowi Dziecka, szansę praktycznego sprawdzenia naszej sieci Thames British School Warsaw.

Jakie są zalety sesji próbnej w naszej szkole?

  • Dziecko wchodzi w interakcję z rówieśnikami i nauczycielami w wybranej klasie, do której być może będzie chciało dołączyć.
  • Dziecko zaczyna zapoznawać się z planem lekcji – godzinami przerw, codziennymi / tygodniowymi czynnościami oraz szkolnymi wydarzeniami.
  • Jest to doskonała okazja dla rodziców do zdobycia cennych informacji o organizacji szkolnej poprzez rozmowę z nauczycielami, dyrektorem szkoły i rodzicami innych dzieci.
  • Nauczyciele poznają dziecko lepiej i będą mogli podzielić się swoimi pierwszymi spostrzeżeniami z rodzicami.

Jak długo trwa sesja próbna?

Sesja próbna może trwać od 1 do 2 dni szkolnych i jest całkowicie darmowa!

Złóż wniosek o bezpłatną sesję próbną