Kampus Włochy

ul. Gładka 31, Warszawa, 02-172

Nasz Kampus Włochy - to niezwykle nowoczesna i innowacyjna placówka, w której mieści się nasza Szkoła Podstawowa oraz Szkoła Średnia. Przyjmujemy tutaj Uczniów od klasy Year 2 (6-7 lat) do klasy Year 9 (13-14 lat).

Ten wyjątkowy obiekt edukacyjny położony jest na dzielnicy Włochy, blisko peryferii najważniejszego centrum biznesowego Warszawy, w pobliżu Galerii Mokotów. Jest w niewielkiej odległości od centrum miasta z dogodnymi i łatwo dostępnymi połączeniami komunikacyjnymi.

Kampus Ochota

ul. Wawelska 66/74, Warszawa 02-034

Kampus Ochota - to okazały budynek, w którym mieści się nasza szkoła podstawowa przyjmująca uczniów od klas Year 1 (5-6 lat) do Year 6 (10 - 11 lat).

Kampus mieści się w budynku historycznym podlegającym prawom ochrony zabytków i jest otoczony pięknym ogrodem, niedaleko uniwersytetu oraz centrum Warszawy.

Kampus Mokotów Primary

ul. Józefa i Jana Rostafińskich 1, 02-593 Warszawa

Przedszkole i Szkoła Podstawowa. Od (5 lat) do klasy Year 6 (11 lat).

Kampus Mokotów Primary położony jest w niewielkiej odległości od Metro Pole Mokotowskie. Jest tutaj Przedszkole i Szkoła Podstawowa - przyjmujące uczniów od przedszkola (2.5 r. ż.) do klasy Year 6 (11 lat).

Kampus Piaseczno

ul. Mazowiecka 43, Bobrowiec 05-502

Nasz Kampus Piaseczno to dobrze wyposażony kampus w podmiejskiej lokalizacji na południe od Warszawy, który przyjmuje uczniów od przedszkola (2 1/2 roku) do Year 9 (14 lat).

Ten zakątek edukacyjny mieści się poza zgiełkiem miasta, w bezpiecznym otoczeniu malowniczej przyrody, zapewniając dzieciom estetyczną scenerię pobudzającą naturalną ciekawość. Uczniowie mają tu doskonałe warunki do zdobywania wiedzy również na świeżym powietrzu.

Kampus Park

ul. Usypiskowa 5, Warszawa 02-386

Kampus Park - to małe i przytulne centrum wczesnoszkolne.
Grupy przedszkolne i zerówka składają się z dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat.

Nazwa kampusu nawiązuje do malowniczego otoczenia Parku Szczęśliwickiego na warszawskiej Ochocie. Szkoła stwarza dzieciom wiele możliwości odkrywania cudów natury, mieszcząc się jednocześnie o tak zwany rzut beretem od centrum miasta.

Kampus Mokotów High School

ul. 50 Domaniewska, 02-672 Warszawa

Cambridge Upper Secondary (IGCSE), IB Diploma Programme (IBDP), Cambridge A LEVELS
*Nasi uczniowie wybierają, czy przystąpić do IBDP, czy do A Levels w klasach 12-13

Egzaminy akredytowane:
- Cambridge Upper Secondary (IGCSE) dla klas 10-11 (15-17 lat).
- International Baccalaureate Diploma Program dla klas 12-13 (17-19 lat)
- Cambridge A LEVELS dla klas 12-13 (17-19 lat)

Nasz Kampus Mokotów High School to najnowocześniejsza placówka dla klas Year 10 - Year 13 (15-19 lat). Kampus jest idealnie dostosowany do potrzeb edukacyjnych naszych najstarszych Uczniów, zapewniając pierwszorzędne przygotowanie do programu IB Diploma Program (IB DP), egzaminów A LEVEL, które umożliwiają im pójście na najlepsze Uniwersytety w kraju i za granicą.

Dowiedz się Więcej

Zawsze chętnie poznajemy rodziców, którzy rozważają szkołę międzynarodową dla swoich dzieci. Zachęcamy do kontaktu pod numerem telefonu poniżej lub prosimy wybrać inną, dogodną formę komunikacji.

Uwaga: Jako szkoła międzynarodowa prowadzimy zapisy przez cały rok. Na rok szkolny 2023-2024 można zapisywać dzieci od 2,5 roku życia do matury IB w wieku 18 lat.