Kampus Włochy

ul. Gładka 31, Warszawa, 02-172

W naszym nowoczesnym kampusie w dzielnicy Włochy uczą się uczniowie starszych klas szkoły podstawowej od klasy 6-8 (Year 7-Year 9 w programie Cambridge) oraz uczniowie liceum w programach Cambridge IGCSE, A Levels i IB DP.

Ten wyjątkowy obiekt edukacyjny znajduje się w dzielnicy Włochy, niedaleko przedmieść najważniejszego centrum biznesowego Warszawy oraz Galerii Mokotów. Jest w niewielkiej odległości od centrum miasta, z wygodnymi i łatwo dostępnymi połączeniami komunikacyjnymi.

Kampus Ochota (Wawelska)

ul. Wawelska 66/74, Warszawa 02-034

Kampus Ochota (Wawelska) to okazały budynek, w którym mieści się nasza szkoła podstawowa przyjmująca uczniów od klas Year 1 (5-6 lat) do Year 6 (10 - 11 lat).

Kampus mieści się w budynku historycznym podlegającym prawom ochrony zabytków i jest otoczony pięknym ogrodem, niedaleko uniwersytetu oraz centrum Warszawy.

Kampus Mokotów

ul. Józefa i Jana Rostafińskich 1, 02-593 Warszawa

Przedszkole - Szkoła Podstawowa. Od Żłobka (2.5 roku) do 6 Year (12 rok życia).

Rozpoczynamy działalność kampusu od 1 września 2021 r.

Kampus Piaseczno

ul. Mazowiecka 43, Bobrowiec 05-502

Nasz Kampus Piaseczno to dobrze wyposażony kampus w podmiejskiej lokalizacji na południe od Warszawy, który przyjmuje uczniów od przedszkola (2 1/2 roku) do Year 9 (14 lat).

Ten zakątek edukacyjny mieści się poza zgiełkiem miasta, w bezpiecznym otoczeniu malowniczej przyrody, zapewniając dzieciom estetyczną scenerię pobudzającą naturalną ciekawość. Uczniowie mają tu doskonałe warunki do zdobywania wiedzy również na świeżym powietrzu.

Kampus Park Szczęśliwicki

ul. Usypiskowa 5, Warszawa 02-386

Kampus Park Szczęśliwicki to małe i przytulne centrum wczesnoszkolne.
Grupy przedszkolne i zerówka składają się z dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat.

Nazwa kampusu nawiązuje do malowniczego otoczenia Parku Szczęśliwickiego na warszawskiej Ochocie. Szkoła stwarza dzieciom wiele możliwości odkrywania cudów natury, mieszcząc się jednocześnie o tak zwany rzut beretem od centrum miasta.

Dowiedz się Więcej

Zawsze chętnie poznajemy rodziców, którzy rozważają szkołę międzynarodową dla swoich dzieci. Zachęcamy do kontaktu pod numerem telefonu poniżej lub prosimy wybrać inną, dogodną formę komunikacji.

Uwaga: Jako szkoła międzynarodowa prowadzimy zapisy przez cały rok. Na rok szkolny 2023-2024 można zapisywać dzieci od 2,5 roku życia do matury IB w wieku 18 lat.