Procedura aplikowania do naszych szkól

W celu rozpoczęcia procesu rekrutacji dziecka, nasze biuro rekrutacyjne prosi o następujące dokumenty:

1

2

3

4

5

1

Formularz aplikacyjny

Uprzejmie prosimy uzupełnić online ten oto: formularz zapytania o przyjęcie.

2

Wstępne warunki rekrutacji

  • Early Years Foundation Stage – Dzieci w wieku 2,5 – 7 lat nie muszą mieć żadnego, wcześniejszego doświadczenia z językiem angielskim i nie będą musiały przechodzić żadnych testów. Zapraszamy Państwa do odwiedzenia nas wraz z dzieckiem i wzięcie udziału w bezpłatnej sesji próbnej (do pięciu dni szkolnych) w wybranej grupie / klasie, tak, aby doświadczyć wcześniej, jak prowadzone są nasze lekcje i jak wyglądają interakcje z nauczycielami i innymi dziećmi.
  • Year 1 – Year 2 – W Key Stage 1 (zerówka oraz pierwsza klasa) przeprowadzamy nieformalny wywiad z Twoim Dzieckiem, tak aby ocenić wszystkie jego potrzeby. Istnieje możliwość zapisania dziecka na wcześniejszą, bezpłatną sesję próbną.
  • Year 3 – Year 6 – W Key Stage 2 przeprowadzamy nieformalny wywiad z Twoim dzieckiem, tak, aby ocenić jego wszystkiepotrzeby. Od Year 5 dzieci piszą test online z matematyki oraz jęz. angielskiego. Istnieje możliwość zapisu na bezpłatną sesję próbną.
  • Year 7 – Year 9 – Dzieci piszą testy online z matematyki oraz jęz. angielskiego. Przeprowadzimy również nieformalny wywiad z Twoim dzieckiem.
  • Year 10 – Year 11 (IGCSE) – Kandydaci przystępują do testu z języka angielskiego (online) oraz biorą udział w rozmowie kwalifikacyjnej.
  • Liceum – matura IB DP lub A-LEVELS** (klasy 12-13). Kandydaci przystępują do testu z języka angielskiego (online) oraz biorą udział w rozmowie kwalifikacyjnej. Kandydaci zostaną również zaproszeni na spotkanie z Dyrektorem Szkoły lub Koordynatorem IB DP /A-Level.

    * W niektórych przypadkach, może być zalecana wcześniejsza rozmowa z psychologiem szkolnym.
    ** Nasi uczniowie wybierają, czy chcą przystąpić do IB Diplpoma, czy A-Levels w klasach Years 12-13.

3

Decyzja o przyjęciu Ucznia

W kolejnym etapie dowiesz się, czy aplikacja została przyjęta, przełożona, czy tymczasowo odrzucona.

Wszyscy nasi przyszli Uczniowie są traktowani jednakowo, bez względu na płeć, język, umiejętności, czy wyznanie. ​Procedura przyjęć nie preferuje i nie dyskryminuje dzieci ze względu na rasę, pochodzenie etniczne, kulturę lub narodowość.

4

Wypełnienie formularza zgłoszeniowego

Wypełniając formularz zgłoszeniowy potwierdzasz, że akceptujesz ofertę naszej szkoły. Bardzo prosimy o wypełnienie jednego z poniższych formularzy:

 

Kliknij i uzupełnij formularz zgłoszeniowy na rok akademicki 2023-2024.

 

Kliknij i uzupełnij formularz zgłoszeniowy na rok akademicki 2024-2025.

5

Finalne podpisanie umowy

Po otrzymaniu formularza zgłoszeniowego przez szkołę – zostanie przygotowana dla Państwa indywidualna umowa, podpisywana przez wybraną szkołę oraz wysłana do podpisu przez Państwa.

Koordynator ds. Rekrutacji - Ms. DOROTA RODGERS