Procedura aplikacji

W celu rozpoczęcia procesu rekrutacji nasze biuro rekrutacyjne wymaga następujących dokumentów:

1

2

3

4

5

1

Formularz aplikacyjny

Uprzejmie prosimy uzupełnić online ten oto: formularz zapytania o przyjęcie.

2

Wstępne warunki rekrutacji

  • Early Years Foundation Stage – Dzieci w wieku 2,5 – 7 lat nie muszą mieć żadnego doświadczenia z językiem angielskim i nie będą musiały przejść żadnych testów. Zapraszamy Twoje dziecko do odwiedzenia nas i wzięcia udziału w bezpłatnej sesji próbnej (do pięciu dni szkolnych) w klasie, aby doświadczyć interakcji i zajęć społecznych.
  • Year 1 – Year 2 – W Key Stage 1 (zerówka i pierwsza klasa) przeprowadzamy nieformalny wywiad z Twoim dzieckiem, aby ocenić jego potrzeby. Możliwość zapisu na bezpłatną sesję próbną.
  • Year 3 – Year 6 – W Key Stage 2 przeprowadzamy nieformalny wywiad z Twoim dzieckiem, aby ocenić jego potrzeby. Od year 5 dzieci piszą test online z matematyki oraz jęz. angielskiego. Możliwość zapisu na bezpłatną sesję próbną.
  • Year 7 – Year 9 – Dzieci piszą testy online z matematyki oraz jęz. angielskiego. Przeprowadzimy również nieformalny wywiad z Twoim dzieckiem.
  • Year 10 – Year 11 (IGCSE) – Dzieci będą musiały zdać egzaminy z matematyki i języka angielskiego. Przeprowadzimy również nieformalny wywiad z Twoim dzieckiem.
  • Matura IB Diploma Programme – kandydaci zapisujący się do IB Diploma Programme będą musieli zdawać egzaminy na naszej platformie testowej z wybranych kursów. Kandydaci zgłaszający się na wybrane kursy zostaną poproszeni o przesłanie listów z motywacją do aplikowania. Wymagane jest również spotkanie z Dyrektorem Liceum i Koordynatorem IB DP.

    *Należy pamiętać, że na każdym etapie rekrutacji może być zalecana rozmowa z psychologiem szkolnym.

3

Decyzja o przyjęciu

Na tym etapie dowiesz się, czy aplikacja została przyjęta, przełożona lub odrzucona.

Wszyscy przyszli uczniowie są traktowani jednakowo, bez względu na płeć, język, umiejętności czy wyznanie. ​Procedura przyjęć nie preferuje lub dyskryminuje dzieci ze względu na rasę, pochodzenie etniczne, kulturę lub narodowość.

4

Wypełnienie formularza zgłoszeniowego

Wypełniając formularz zgłoszeniowy potwierdzasz, że akceptujesz ofertę szkoły. Prosimy o wypełnienie jednego z poniższych formularzy:

Kliknij i uzupełnij formularz zgłoszeniowy na rok akademicki 2022-2023.

Kliknij i uzupełnij formularz zgłoszeniowy na rok akademicki 2023-2024.

5

Podpisanie umowy

Po otrzymaniu formularza zgłoszeniowego przez szkołę – zostanie przygotowana umowa, podpisana przez szkołę i wysłana do podpisu z Państwa strony.

Koordynator Rekrutacji