Procedura aplikacji

W celu rozpoczęcia procesu rekrutacji nasze biuro rekrutacyjne wymaga następujących dokumentów:

1

2

3

4

5

2

Wstępne warunki rekrutacji

  • Early Years Foundation Stage – Dzieci w wieku 2,5 – 7 lat nie muszą mieć żadnego doświadczenia z językiem angielskim i nie będą musiały przejść żadnych testów. Zapraszamy Twoje dziecko do odwiedzenia nas i wzięcia udziału w bezpłatnej sesji próbnej (do pięciu dni szkolnych) w klasie, aby doświadczyć interakcji i zajęć społecznych.
  • Year 1 – Year 2 – W Key Stage 1 (zerówka i pierwsza klasa) przeprowadzamy nieformalny wywiad z Twoim dzieckiem, aby ocenić jego potrzeby. Możliwość zapisu na bezpłatną sesję próbną.
  • Year 3 – Year 6 – W Key Stage 2 przeprowadzamy nieformalny wywiad z Twoim dzieckiem, aby ocenić jego potrzeby. Od year 5 dzieci piszą test online z matematyki oraz jęz. angielskiego. Możliwość zapisu na bezpłatną sesję próbną.
  • Year 7 – Year 9 – Dzieci piszą testy online z matematyki oraz jęz. angielskiego. Przeprowadzimy również nieformalny wywiad z Twoim dzieckiem.
  • Year 10 – Year 11 (IGCSE) – Dzieci będą musiały zdać egzaminy z matematyki i języka angielskiego. Przeprowadzimy również nieformalny wywiad z Twoim dzieckiem.
  • Matura IB Diploma Programme – kandydaci zapisujący się do IB Diploma Programme będą musieli zdawać egzaminy na naszej platformie testowej z wybranych kursów. Kandydaci zgłaszający się na wybrane kursy zostaną poproszeni o przesłanie listów z motywacją do aplikowania. Wymagane jest również spotkanie z Dyrektorem Liceum i Koordynatorem IB DP.

    *Należy pamiętać, że na każdym etapie rekrutacji może być zalecana rozmowa z psychologiem szkolnym.

3

Decyzja o przyjęciu

Na tym etapie dowiesz się, czy aplikacja została przyjęta, przełożona lub odrzucona.

Wszyscy przyszli uczniowie są traktowani jednakowo, bez względu na płeć, język, umiejętności czy wyznanie. ​Procedura przyjęć nie preferuje lub dyskryminuje dzieci ze względu na rasę, pochodzenie etniczne, kulturę lub narodowość.

4

Filling Enrolment form

By filling Enrolment Form you confirm that you accept the offer of the school. Please fill out the Registration form and admit to the school. Click to fill Enrolment form.

5

Signing Contract.

After receiveing the Registration form by the school the contract will be prepared, signed by the school and send to you for signing from your side.

Koordynator Rekrutacji

Anna Olejnicka

Admission co-ordinator