W piątek, 28-ego kwietnia 2023 r., nasi niezwykle dumni i szczęśliwi Uczniowie klas IB DP 2 świętowali zakończenie swojej nauki w szkole średniej, zakładając na tę uroczystość wyczekiwane czapki oraz togi, podczas wielkiej ceremonii zwieńczającej koniec roku, w Hotelu Arche w Warszawie.

Z pomocą Uczniów IB DP 1, jako gospodarzy imprezy oraz wolontariuszy z innych klas spędziliśmy razem fantastyczny wieczór. Zarówno Uczniowie, jak i wszyscy Członkowie naszej społeczności szkolnej wygłosili wspaniałe przemówienia podczas tejże uroczystości.

Mieliśmy nawet muzycznego Gościa Specjalnego: „Jazz Inspiration”. Obejrzeliśmy dwa niezwykle zabawne filmy zrealizowane przez Uczniów klas IB DP 1, dzielących się wspomnieniami i przesyłających życzenia naszym wspaniałym Absolwentom.

Jednak prawdziwymi gwiazdami tego wieczoru – byli oczywiście sami Absolwenci, którzy mieli okazję odebrać na scenie swoje świadectwa ukończenia szkoły, plakietki oraz torby z prezentami od Thames British School Warsaw.

Po wręczeniu dyplomów, nasi Uczniowie zostali zaproszeni z powrotem na scenę przez Przewodniczących naszego Samorządu Uczniowskiego, aby razem podrzucić czapki w górę, podczas gdy w tle grał utwór: „We are the Champions” Tym samym oficjalne sfinalizowaliśmy całą uroczystość rozdania dyplomów. To był niezwykle piękny i wzruszający wieczór, który pozostanie na długo w naszych sercach.