🏫  Wiemy, że wybór szkoły jest jedną z najważniejszych decyzji w życiu, jaką podejmujecie Państwo w imieniu swojego Dziecka. Nasz Zespół ds. rekrutacji i zapisów poświęci Państwu tyle czasu i uwagi, ile tylko będzie Państwo potrzebowali, aby usłyszeć odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące każdej naszej placówki.

🧑‍🏫 Oprowadzenie po kampusie, podczas Dnia Otwartego – jest najlepszym sposobem na poznanie naszej szkolnej atmosfery oraz sprawdzenia pełnej, edukacyjnej oferty.

📒 Podczas takiego spotkania, zobaczycie Państwo nie tylko budynki oraz ich infrastrukturę, ale również opowiemy o naszym programie nauczania, obecnych Uczniach i Nauczycielach, jak również poruszymy wszelkie tematy, które tylko będą Państwa interesowały.

Możecie Państwo już teraz zapisać się na to wydarzenie, rezerwując sobie wcześniej bezpłatne miejsca za pomocą poniższego linku: https://opendays.thamesbritishschool.pl/onsite/pl ➡️