Tydzień szkolny pomiędzy 20-stym, a  24-tym  listopada byl ważny tygodniem kontrolnym dla Thames British School Warsaw, ponieważ nadszedł czas na zweryfikowanie i ocenienie śródsemestralnych umiejętnosci naszych Uczniów.

We wszystkich naszych Kampusach ze szkołami podstawowymi odbył się więc tydzień kontroli wiedzy, podczas którego uczniowie wykazali się swoimi licznymi umiejętnościami rozumowania,, kompetencjami twardymi oraz swoimi cierpliwością i pracowitością. Pomiędzy testami uczniowie robili sobie chwile przerw, tak, aby odpocząć nieco i nabrać sił na kolejne arkusze testowe.

Najmłodsze dzieci z klas 1-3 udowodniły, że potrafią spokojnie siedzieć i pracować nad testami dłuższy czas. Wykazali się oni wszyscy wyjątkowym poziomem odporności i dojrzałości, dlatego jesteśmy z Was wszystkich bardzo dumni, nasi kochani Uczniowie!

Dla klas 4–6 niektóre pytania były wyzwaniem i naprawdę musiały się nad nimi chwilę zastanowić, ale ponieważ zostali bardzo dobrze przygotowani przez naszych wspaniałych nauczycieli – byliśmy niemal pewni, że odniosą sukces. Jak powiedziały dzieci z Year 6A z Kampusu Ochota: „Gdybyśmy mogły wybrać pomiędzy dobrą oceną z testów, a otrzymaniem prezentu z naszego magicznego Pudełka Podarunkowego… Chyba wiemy, na który byśmy się zdecydowali!”

W tym samym tygodniu kontrolę wiedzy mieli również nasi uczniowie z klas Year 7–9. Dzieci bardzo się postarały, pilnie się do nich przygotowując i z zapałem podołały całemu edukacyjnemu wyzwaniu!

Oceny te miały szczególne znaczenie w przypadku klas Year 6 i Year 9, ponieważ były dla uczniów doskonałą okazją do poćwiczenia sobie testów Cambridge Checkpoint, które odbędą się pod koniec kwietnia 2024 r.

Serdeczne gratulacje dla wszystkich naszych Uczniów szkół podstawowych: za ich niezwykłe zaangażowanie oraz pracę, jaką wkładają każdego dnia w naszej szkole, aby przyswajać nowe wiadomości i wiedzę!