Egzaminy Cambridge Checkpoint dają uczniom klas Y9 możliwość sprawdzenia swoich umiejętności z różnych podstawowych przedmiotów, w tym przedmiotów ścisłych (takich, jak matematyka) oraz takich, jak język angielski. Uczniowie klas Y6 i Y9 piszą swoje egzaminy kontrolne, ponieważ służą im one jako swoista miara postępów w nauce, pod koniec szkoły podstawowej / lub licealnej I stopnia.

Powyższe egzaminy kontrolne „Cambridge” zapewniają również naszym błyskotliwym i pracowitym Uczniom uznawaną na całym świecie akredytację. W ostatnim tygodniu kwietnia nasi Uczniowie klas Y9 odbyli swoje długo wyczekiwane egzaminy kontrolne. Ponieważ pracowali oni niesamowicie ciężko przez lata nauki, aby mieć, jak najlepsze wyniki w kraju, jesteśmy przekonani, że wypadną bardzo dobrze w tym roku i życzymy im z całego serca – powodzenia!

Gratulujemy również klasom Y6, które w ostatnim tygodniu kwietnia przystąpiły do swoich pierwszych egzaminów zewnętrznych na Kampusie Mokotów w Warszawie. Przez cały rok udowadniali oni, że są niezwykle pilną oraz pracowitą grupą dzieci. Wszyscy byli niezwykle skupieni, kiedy rozpoczęły się testy Cambridge Checkpoint.

Nawet w ostatnich chwilach (tuż, tuż przed samymi egzaminami), widać było, jak powtarzają oni całą wiedzę ze swoich podręczników z języka angielskiego, matematyki oraz przedmiotów ścisłych. Dobra robota Year 6 – wszyscy jesteśmy z Was niezwykle dumni w tym roku!

Na Kampusie w Piasecznie Uczniowie również ukończyli swoje testy „Cambridge Checkpoint” w ubiegłym miesiącu. Egzaminy wypadły pomyślnie, z czego jesteśmy niezwykle dumni! Gratulacje!