W Thames British School wiemy, że doradcy ds. kariery odgrywają kluczową rolę w pomaganiu uczniom w podejmowaniu zmieniających ich życie decyzji dotyczących ich przyszłych studiów oraz kariery, w związku z tym z przyjemnością ogłaszamy, że Kaan Aygun, Koordynator Działu Rozwoju Studentów i Doradca ds. Kariery, ukończył program dla akredytowanych doradców Times Higher Education (THE CAP) na rok akademicki 2023–24.

 

Program ten przeznaczony jest dla doradców pracujących w szkołach średnich (liceach i technikach) na całym świecie, którzy udzielają swoim uczniom porad w zakresie kariery oraz wyboru uczelni. Jest to wysoko cenione przez cały sektor edukacyjny przedsięwzięcie i podkreśla zaangażowanie Thames British School Warsaw w zapewnianie naszym uczniom wyjątkowych wskazówek oraz wsparcia, co sprawia, iż jesteśmy przekonani o ich dobrym przygotowaniu do przyszłych wysiłków związanych ze szkolnictwem wyższym.

 

Co więcej, w wyniku powyższej nominacji szkoła Thames British School została oficjalnie umieszczona na liście szkół akredytowanych przez THE CAP. Owo wyróżnienie jest świadectwem naszego niezachwianego zaangażowania w doskonałość edukacyjną i z pewnością wzmocni globalną pozycję naszych instytucji edukacyjnych na świecie. Już wkrótce nazwa naszej szkoły znajdzie się na liście szkół i placówek wyróżnionych, którą możecie Państwo zobaczyć tutaj: THE CAP Accredited Schools.

 

Gratulujemy serdecznie, naszemu Panu Aygun’owi, i mamy nadzieję, że będzie mógł on w przyszłości wciąż tak świetnie rozwijać ścieżki kariery w przyszłości naszych uczniów, jako doradca szkolny ds. kariery Thames British School.