W sobotę, dn. 10-ego lutego 2024 roku, jako sieć elitarnych szkół brytyjskich w Warszawie wzięliśmy udział w targach dla szkół prywatnych „Our Kids Polska” w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.

Obydwa nasze stoiska naprawdę wyróżniały się na tle pozostałych szkół i placówek. Przez cały dzień dyrektorzy szkół oraz nasi specjaliści ds. rekrutacji przekazywali zainteresowanym rodzicom wyczerpujące informacje na temat naszej oferty edukacyjnej oraz brytyjskiego programu nauczania, który obowiązuje u nas dla uczniów w wieku od 2,5 do 18 lat (IBDP / A LEVELS – matura międzynarodowa).

Mieliśmy tego dnia przyjemność rozdawać nasze gadżety i słodycze oraz prezentować codzienną działalność oraz aktywność naszej szkoły. Dzieci i młodzież w naszej sieci szkół są otoczone wyjątkową opieką, otrzymują najwyższy poziom edukacji i uczą się intelektualnych, praktycznych i kluczowych umiejętności, które pozwalają im rozwijać się jako niezależni, chętnie rozwijający się przez całe życie oraz zdolni pracownicy i przedsiębiorcy.

Wielu rodziców zdecydowało się dołączyć do naszej elitarnej sieci szkół brytyjskich lub też przyjść na nasze najbliższe dni otwarte. Wszystkim rodzicom dziękujemy serdecznie za zainteresowanie naszą ofertą i mamy nadzieję spotkać się z Państwem oraz Państwa dziećmi wraz z rozpoczęciem nowego roku szkolnego we wrześniu br.