W tym roku po raz pierwszy Thames British School Warsaw i Madrid organizują wspólny, letni obóz w naszej siostrzanej szkole, położonej na południu Wielkiej Brytanii, w malowniczym regionie Somerset Perrott Hill School: https://www.perrotthill.com/

Gorąco zapraszamy wszystkich naszych Uczniów w wieku od 8 do 15 lat, aby dołączyli do swoich rówieśników z innych krajów i wzięli udział w tym wyjątkowym doświadczeniu wakacyjnym w klimatycznej brytyjskiej szkole z internatem. Jest to znakomita okazja do uczestniczenia w zabawnych zajęciach muzycznych, sportowych, artystycznych i edukacyjnych na absolutnie niezwykłym terenie Perrott Hill, gdzie odbywać się będą półdniowe i całodniowe wycieczki.

Perrott Hill to szkoła z prawie 100-letnią historią, położona w najbardziej zielonej części Anglii. Jego stara (przypominająca nieco zamek) budowla przenosi nas do XIX-wiecznych rezydencji arystokratycznych. Wyposażona w kilka rozległych boisk sportowych, salę muzyczną, zewnętrzną salę gimnastyczną, basen, kort tenisowy, otoczona lasem (i z wnętrzami przypominającymi sceny z Harry’ego Pottera) szkoła jest przykładem najlepszych prywatnych brytyjskich placówek edukacyjnych. Jednak nie brakuje tu żadnej z nowoczesnych technologii szkolnych, od laboratorium majsterkowania począwszy, przez salę komputerową, aż po sale lekcyjne wyposażone w inteligentne tablice interaktywne.

Rejestracja na obóz letni 2022 trwa do: 31 maja 2022 r.

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt z naszym Koordynatorem ds. Rekrutacji: Anna Olejnicka (+48) 574-797-778