Aby zapewnić Państwu lepsze wsparcie w podrzucaniu i odbiorze dzieci o poranku, z radością ogłaszamy, że od poniedziałku 15 kwietnia do końca kwietnia na rogu ulic Hoffmanowej i Maurycego Mochnackiego będziemy testować nową organizację dowozów. 

Oferujemy Państwu swoje wsparcie w odbiorze dzieci w godzinach 8.00-8.15, tak, aby pomóc Waszym pociechom wysiąść z samochodu i bezpiecznie odprowadzić je do bocznej bramy, gdzie Pan Lokman witać ich będzie już na terenie szkoły. W trosce o bezpieczeństwo dzieci, parking będzie zamknięty dla ruchu samochodowego i bardzo prosimy, aby nie wjeżdżać w ulicę Hoffmanowej. Proszę wysadzać dzieci na końcu ulicy Hoffmanowej, a następnie jechać dalej wzdłuż ul. Maurycego Mochnackiego.

Brama będzie ponownie zamknięta dla pieszych przed godziną 8.00 i po godzinie 8.15, dlatego dzieci przyjeżdżające po tej godzinie będą musiały wchodzić już na teren obiektu poprzez bramę główną szkoły.


Jest to tymczasowe rozwiązanie na okres testowy. Będziemy monitorować i oceniać jego skuteczność do końca kwietnia, po czym poinformujemy Was-Rodziców o dalszych ustaleniach na resztę semestru letniego.


Szanowni Państwo, dziękujemy Wam serdecznie za dotychczasową współpracę.


Thames British School Warsaw