Thames British School Warsaw ma przyjemność ogłosić otwarcie nowego Kampusu Mokotów High School, supernowoczesnej placówki dla klas Year 12 – Year 13.

Otwarcie Kampusu Mokotów High School jest naszym najnowszym projektem oferującym światowej klasy edukację w sercu stolicy Polski. Będzie to nasz szósty, znakomity Kampus oferowany przez Thames British School Warsaw przeznaczony dla uczniów mieszkających w Warszawie oraz jej okolicach.

Zlokalizowany na Mokotowie, w niewielkiej odległości od centrum miasta, Kampus zapewnia przyjemne i motywujące środowisko do nauki. Przyjaznej atmosferze edukacji sprzyjają przestronne oraz nowoczesne sale lekcyjne, a także duży teren szkolny położony w bezpiecznej odległości od głównych ulic miasta.

Naszą misją w Kampusie Mokotów High School jest otwieranie naszym uczniom bram do najbardziej prestiżowych uczelni świata. W tym celu nasi uczniowie klas Years 12-13 będą zdobywali najbardziej popularne na świecie międzynarodowe kwalifikacje. Będą wybierać spośród dwóch najbardziej cenionych programów na świecie – IB DP i Cambridge International A Levels.

Kursy te zapewniają zarówno intensywną fazę przejściową między edukacją na poziomie szkoły średniej a niezależną nauką na uniwersytetach, jak i przepustkę do najbardziej elitarnych uniwersytetów na całym świecie.

W Kampusie Mokotów High School kształtujemy przyszłość naszych Uczniów, otwierając im drzwi do licznych możliwości edukacyjnych. Aby dowiedzieć się więcej o nowym Kampusie: kliknij tutaj.