Drodzy Rodzice,

 

Z przyjemnością informujemy o naszym nadchodzącym Letnim, Intensywnym Kursie Języka Angielskiego, który odbędzie się już w sierpniu 2024 r.

 

Przygotuj swoje Dziecko na rozpoczęcie nowego roku akademickiego 2024/2025!

 

Nasze intensywne kursy języka angielskiego pomagają Uczniom osiągnąć biegłość w języku angielskim, zwiększając tym samym jeszcze bardziej poziom ich nauczania w Thames British School Warsaw.

 

Program został opracowany tak, aby pomóc wszystkim Dzieciom w sposób łatwy, szybki i przyjemny odświeżyć i poprawić znajomość języka angielskiego w międzynarodowym środowisku. Kurs prowadzony jest przez naszych doświadczonych lektorów j. angielskiego, którzy zapewniają wsparcie językowe dostosowane do potrzeb Uczniów na każdym poziomie.

 

Zapisz się na nasz letni intensywny kurs języka angielskiego przez stronę: https://thamesacademy.thamesbritishschool.pl/summerintensive

 

Termin: 12-23 sierpnia 2024 r. (poniedziałek-piątek, 10 dni)

Łączna liczba lekcji: 60

Godziny zajęć: 9:00-15:00

Lokalizacja: Włochy Kampus

Adres: ul. Gładka 31B, Warszawa

 

Przyjmujemy dzieci w wieku od 6 do 16 lat. Grupy językowe zostaną odpowiednio rozdysponowane przez naszych ekspertów języka angielskiego.

 

Jeśli macie Państwo do nas jakiekolwiek pytania lub chcecie uzyskać więcej informacji, zapraszamy serdecznie do kontaktu!

 

Pozdrawiamy serdecznie,
Thames Language Academy