W piątek, 28-ego października Thames British School Warsaw świętowało Halloween’owy dzień! Wszystkie nasze 5 kampusów brało aktywny udział w tym wydarzeniu. Nasi cudowni Uczniowie i Podopieczni (od przedszkola, aż po maturzystów) świętowało to wydarzenie na swój sposób!

W Kampusie Park Szczesliwicki czytaliśmy książkę ‘Ghost Afraid of the Dark’, czyli: „Duch boi się ciemności”. Poprzez czytanie dzieci mogły popoznawać rożne postaci święta Halloween. Poznały one przy tym niezwykle przydatne w tym świecie słowa i wyrażenia, takie, jak np.: mumia. Następnie śpiewaliśmy piosenki związane z Halloween i tańczyliśmy najlepiej, jak tylko potrafiliśmy.

W Kampusie Ochota (Wawelska) nauczyliśmy się wielu Halloween’owych słów, wyrażeń, fraz  oraz piosenek. Przyniesione do placówki dynie pomogły nam uczyć się w ostatnim tygodniu października poprzez wszelkiego rodzaju zajęcia artystyczne, pomiary, a także eksperymenty! Fajnie było móc poprzebierać się, a następnie uczestniczyć w szkolnych uroczystościach Halloween’owych!

W Kampusie Mokotow dzieci były niezwykle podekscytowane wspólnym świętowaniem tego dnia. Przebieranie się było dla nich fascynujące i zabawne. Zupełnie, jak tez rysowanie i dzielenie się upiornymi obrazkami na zajęciach – niezwykle bawiło naszych podopiecznych! W przerwie od zabawy, na zajęciach matematycznych – pracowaliśmy nadal nad tematami dodawania i odejmowania we wszelkich możliwych konfiguracjach.

W Kampusie Piaseczno również bardzo twórczo świętowaliśmy ten dzień! Mieliśmy wiele konkursów i zajęć artystyczno-plastycznych, podczas tego wydarzenia. Niektóre roczniki zorganizowały sobie również w swoich klasach Halloween’owy Festiwal Filmowy!

W Kampusie Wlochy natomiast przygotowaliśmy dla siebie naprawdę niesamowite, fantastyczne – oryginalne stroje, kostiumy i przebrania, a także również odpowiednio uczciliśmy cały ten dzień!

To było wydarzenie pełne kreatywności oraz niesamowitej zabawy! Wszystkim nam bardzo się podobało, a nasi Uczniowie i Podopieczni byli w niezwykle dobrym nastroju przez cały czas! 😉

Już nie możemy się doczekać kolejnego Halloween w 2023 roku!😊