Dzieci z Year 6 z Kampusów Ochota i Mokotów ciężko pracowały w tym tygodniu, przystępując do egzaminów Cambridge Primary Checkpoint Assessment. Wczoraj demonstrowaliśmy naszą umiejętność czytania i pisania, dzisiaj sprawdzamy umiejętności matematyczne. a jutro pokażemy, jakimi jesteśmy niesamowitymi naukowcami.

Egzaminy te są przeprowadzane i oceniane przez Cambridge International. Zapewniają one istotny i realny wgląd w wyniki indywidualne, a także w to, jak rozwijamy się jako społeczność szkolna. Jesteśmy dumni z tego, co osiągnęli nasi uczniowie, i nie możemy się doczekać, aby poznać ich wyniki przy końcu roku szkolnego.

Również nasi podopieczni z Kampusów Włochy i Piaseczno też pokazali tym tygodniu swoją wiedzę i umiejętności podczas egzaminów Cambridge Checkpoint, z czego jesteśmy niesamowicie dumni!

Egzaminy te są dla naszych uczniów fantastyczną okazją do wykazania się zrozumieniem przedmiotów i gotowością do podejmowania kolejnych szkolnych wyzwań szkolnych, a także dają nam wgląd w to, jak rozwijamy się jako społeczność szkolna. Jesteśmy niezwykle dumni z tego, co dotychczas osiągnęli, nasi uczniowie.