Podczas ceremonii otwarcia roku szkolnego w naszym nowym Kampusie Mokotów wszyscy byliśmy bardzo podekscytowani. Nauczyciele, Rodzice oraz Uczniowie zmieszali się ze sobą na placu, tuż przed gospodarzem spotkania, panią Martą Filipek, która ze sceny zaczęła wygłaszać swoje przemówienie inauguracyjne.

Kolejnym mówcą był pan John Carrivick z Thames British School Group, który specjalnie na tę okazję przyleciał z Hiszpanii. Po pięknym przemówieniu pana Carrivicka z radością powitaliśmy naszego kolejnego gościa, pana Colma McGivern’a, dyrektora British Council w Warszawie, który zaszczycił nas swoją obecnością podczas całej inauguracji.

Po panu McGivern’ie powitał nas pan Simeon Combes, dyrektor studiów w British Council, który niezwykle interesująco przemawiał do zgromadzonej publiczności. Następnie, nasza Dyrektor Kampusu Mokotów, pani Katarzyna Kurzak podążyła zaraz po nim na scenę, aby powitać wszystkich Rodziców oraz Dzieci przed ostatnim tego poranka przemówieniem – pana Christiana Rosser’a, dyrektora akademickiego Kampusu Mokotów, który skupił się na niezwykłej wadze i znaczeniu komunikacji pomiędzy domem, a szkołą.

Następnie nasza nauczycielka muzyki, panna Marcelina Kopyt wykonała wspaniałe muzyczne show, a potem wszyscy nauczyciele wyszli na naszą scenę, aby powitać swoich Uczniów i zrobić im pamiątkowe zdjęcia.

W końcu nadszedł czas na oficjalne Otwarcie Szkoły oraz przecięcie wstęgi przez naszych znamienitych Gości, co pozwoliło Uczniom naszego nowego Kampusu – rozpocząć podróż przez nowy rok szkolny 2021/2022.