fbpx
info@thamesbritishschool.pl | Rekrutacja: admissions@thamesbritishschool.pl
Zatrudnienie

Ogólne informacje

Wszystkie oferty pracy są wymienione na tej stronie. Proszę zapoznać się z całą stroną, na której znajdziecie informacje na temat współpracy z nami, naszą szkołą i na temat życia w Polsce.

Praca nauczyciela

Szczycimy się zatrudnianiem wykwalifikowanych i doświadczonych nauczycieli, dlatego pamiętaj, że starając się o pracę nauczyciela w naszej szkole, musisz spełniać następujące warunki:

  • Wykształcenie wyższe
  • Certyfikat ukończenia studiów podyplomowych w zakresie edukacji (PGCE) / MÁSTER / CAP
  • Status wykwalifikowanego nauczyciela (QTS)
  • Co najmniej 2 lata doświadczenia w brytyjskiej szkole (w Wielkiej Brytanii lub w innej placówce z systemem brytyjskim)

W celu uzyskania dodatkowych informacji, prosimy o wiadomość: employment@thamesbritishschool.pl.

Praca w Thames British School

Czy masz międzynarodowe aspiracje?

Zapraszamy uczniów i pracowników z całego świata, którzy myślą o swojej edukacji i karierze w skali międzynarodowej. To wszystko sprawia, że też mamy międzynarodowe aspiracje.

Naszym celem jest zapewnienie wszystkim uczniom możliwie najlepszych metod oraz programu nauczania. Mamy świadomość, że naszym największym zasobem są nasi nauczyciele. Szukamy ambitnych, utalentowanych pracowników pełnych energii, entuzjazmu oraz pasji do dzieci i do nauczania.

Jeśli zdecydujesz się dołączyć do naszego zespołu, zapewnimy Ci wsparcie działu HR . Nasi pracownicy będą Ci towarzyszyć i służyć pomocą we wszystkich etapach przeprowadzki do Polski, poczynając od odebrania Cię z lotniska, znalezienia zakwaterowania, przez wyrobienie numer ubezpieczenia społecznego, zarejestrowanie u lekarza, otwarcie rachunku bankowego, a kończąc na pokazaniu samej Warszawy i udzieleniu najważniejszych informacji o mieście.

TBS jest miejscem pracy, które daje swoim pracownikom równe szanse, wspiera ich i w pełni angażuje się w ich rozwój.

Nasza Kadra

Praca dla TBS oznacza bycie częścią ciągle rosnącej, globalnej społeczności. Nasza szkoła składa się z osób wielu narodowości, które współpracują ze sobą w ramach zespołu nauczycielskiego. Dla wszystkich naszych międzynarodowych nauczycieli język angielski jest ich językiem ojczystym, wszyscy też używają języka angielskiego jako głównego języka w pracy.

Wierzymy w to, że partnerstwo i współpraca pomiędzy rodzicami, dziećmi i szkołą jest kluczowa, aby wspierać naszych uczniów w procesie kształcenia. Poza spotkaniami rodziców oraz występami specjalnymi, w każdym semestrze organizujemy wydarzenia, których celem jest zaangażowanie rodziców oraz szerszej społeczności w działania szkoły.

Kiedy dołączysz do TBS od razu zauważysz, jak wiele możesz zrobić i ile możesz wnieść do naszej społeczności!

CONTACT
REQUEST A VISIT