fbpx
info@thamesbritishschool.pl | Rekrutacja: admissions@thamesbritishschool.pl
Rekrutacja

Czesne Thames British School 2020-2021

Kaucja

Kaucja wynosi 3000 PLN. Kaucja podlega pełnemu zwrotowi w wysokości 3000 PLN, pod warunkiem, że żadne mienie szkolne nie zostało uszkodzone przez dziecko.


Rejestracja

Rejestracja (tzw. „wpisowe) wynosi 3000 PLN. Rodziny rejestrujące więcej niż jedno dziecko płacą tylko jeden raz.  Opłata rekrutacyjna, która nie podlega zwrotowi.


Materiały i zasoby (dodatkowa opłata)

Roczna opłata za materiały i opłaty wynosi 3900 PLN. Obejmuje wszystkie zasoby online i offline, książki, ubezpieczenia, wycieczki i mundurek szkolny.


Transport

Transport jest organizowany dla naszych kampusów Piaseczno, Wawelska, Włochy. Cena wynosi 500 PLN miesięcznie. Koszt jest podzielony na raty.


Opieka wakacyjna

Koszt jednego dnia to 150 PLN za pierwszą i drugą połowę semestru. Wymagane jest wcześniejsze złożenie takiego zapotrzebowania.


Opieka pozaszkolna

Opieka pozaszkolna trwa od 15:30 do 18:00 i kosztuje 800 PLN za semestr. Wcześniejsze podanie jest wymagane przed rozpoczęciem każdego semestru.


Kluby pozalekcyjne

Brytyjska szkoła Thames oferuje kluby pozalekcyjne, które kosztują 500-650 PLN za semestr za jeden klub. Wcześniejsze podanie jest wymagane przed rozpoczęciem każdego semestru.

CONTACT
REQUEST A VISIT