fbpx
Rekrutacja

Opłaty

Opłaty za rok szkolny 2019/2020

Depozyt

Depozyt wynosi 3000 PLN od dziecka i jest zwracany w całości po zakończeniu uczęszczania do naszej placówki, pod warunkiem, że wszystkie należne opłaty zostały uiszczone a własność szkoły zwrócona. 

Wpisowe

Wpisowe wynosi 3000 PLN od dziecka. Przy zapisie więcej niż jednego z rodzeństwa, płacisz tylko za jedno dziecko. Kwota ta pokrywa koszty procesu rekrutacji i jest bezzwrotna.

Wyżywienie

Roczna opłata za wyżywienie wynosi 4000 PLN od dziecka. Na posiłki składa się śniadanie, dwudaniowy obiad oraz podwieczorek. Koszt ten rozbity jest na płatności trymestralne:  trymestr 1 – 1600 PLN / trymestr 2 – 1600 PLN / trymestr 3 – 800 PLN.

Transport

Zapewniamy zewnętrzne usługi transportowe. Ceny zależą od lokalizacji oraz liczby uczniów korzystających z danej usługi przewozu.

Zniżki

Oferujemy następujące znizki: 5% zniżki za opłacenie całego roku z góry (dotyczy jedynie opłat za czesne). 5% zniżki na drugie dziecko, 10% zniżki na trzecie i każde kolejne dziecko (dotyczy jedynie opłat za czesne). 5% zniżki dla firm, które zgłoszą co najmniej 5 dzieci.
KONTAKT
ODWIEDŹ NAS