fbpx
Rekrutacja

Dni Otwarte Online (Livestream)

Serdecznie zapraszamy Was wraz z całą rodziną na nasz Dzień Otwarty, w którym możecie uczestniczyć nie wychodząc z domu.


Thames British School Warsaw
 bacznie obserwuje rozwój sytuacji związanej z koronawirusem (COVID-19). Ze względów bezpieczeństwa, postanowiliśmy zorganizować dla Was live streaming z naszego Dnia Otwartego.

Miło nam poinformować, że oba kampusy – Park Szczęśliwicki oraz Piaseczno – prowadzą rekrutację uczniów na rok szkolny 2020/2021. Przyjmujemy dzieci od 2,5 r.ż. do 14 r.ż., a więc od najmłodszej grupy przedszkolnej – Nursery – aż do końca szkoły podstawowej – Year 9.

Dołączcie do naszego spotkania online. Czekają na Was:

Nasi znakomici nauczyciele – będziecie mieli szansę posłuchać o tym jak uczą i dowiedzieć się czemu nasza szkoła będzie najlepszym wyborem dla Waszego dziecka.

Przewodnik po naszym programie dla Early Years, Primary i Secondary (przedszkole i szkoła podstawowa) – szczycimy się naszą filozofią edukacji, która opiera się na brytyjskiej podstawie programowej; i chcielibyśmy wyjaśnić na czym polega każdy etap nauki w naszych placówkach.

Sesja Q & A – to idealna okazji, aby zadać naszemu dyrektorowi ds. Rekrutacji wszelkie pytania dotyczące przedszkola/szkoła oraz procesu rekrutacji. Pozwoli to Wam na podjęcie w pełni świadomej decyzji i ułatwi sam proces adaptacyjny.

Możecie również skontaktować się z nami telefonicznie (po polsku: 666 924 205 lub po angielsku: 574 797 778) lub mailowo (admissions@thamesbritishschool.pl).

Wszystkie szczegóły tego wydarzenia, takie jak np.: rozkład czasowy – zostaną podane wkrótce. smile

KONTAKT
ODWIEDŹ NAS