fbpx
info@thamesbritishschool.pl | Rekrutacja: admissions@thamesbritishschool.pl
Rekrutacja

Dni Otwarte Online (Livestream)

11am – 20 czerwca 2020 (sobota)

Serdecznie zapraszamy Was wraz z całą rodziną na nasz Dzień Otwarty, w którym możecie uczestniczyć nie wychodząc z domu.


Thames British School Warsaw
 bacznie obserwuje rozwój sytuacji związanej z koronawirusem (COVID-19). Ze względów bezpieczeństwa, postanowiliśmy zorganizować dla Was live streaming z naszego Dnia Otwartego.

Z dumą informujemy o naszych czterech kampusach w Warszawie:

Kampusy Piaseczno
Kampus Park Szczęśliwicki
Kampus Wawelska
Kampus Włochy

Oznacza to, że zapewniamy teraz wysokiej jakości edukację zgodnie z krajowym programem nauczania oraz wg systemu brytyjskiego w wieku od 2,5 do 18 latwczesne lata, szkoły podstawowe, średnie i IB.

Poznajcie nasze placówki: https://thamesbritishschool.pl/o-nas/placowki/?lang=pl 

Dołączcie do naszego spotkania online. Czekają na Was:

 

Nasi znakomici nauczyciele – będziecie mieli szansę posłuchać o tym jak uczą i dowiedzieć się czemu nasza szkoła będzie najlepszym wyborem dla Waszego dziecka.

Przewodnik po naszym programie dla Early Years, Primary i Secondary (przedszkole i szkoła podstawowa) – szczycimy się naszą filozofią edukacji, która opiera się na brytyjskiej podstawie programowej; i chcielibyśmy wyjaśnić na czym polega każdy etap nauki w naszych placówkach.

Sesja Q & A – to idealna okazji, aby zadać naszemu dyrektorowi ds. Rekrutacji wszelkie pytania dotyczące przedszkola/szkoła oraz procesu rekrutacji. Pozwoli to Wam na podjęcie w pełni świadomej decyzji i ułatwi sam proces adaptacyjny.

 

Możecie również skontaktować się z nami telefonicznie (po polsku: 666 924 205 lub po angielsku: 574 797 778) lub mailowo (admissions@thamesbritishschool.pl).

CONTACT
REQUEST A VISIT