Organizujemy codzienny transport dzieci i młodzieży do i z naszych kampusów: Piaseczno, Wawelska, Mokotów oraz Włochy. Możemy odebrać Twoje dziecko z punktu odbioru i zabrać je bezpośrednio do naszej szkoły. Transport organizowany jest przez zewnętrzną firmę specjalizującą się w transporcie dzieci i zapewnia uczniom bezpieczną podróż do oraz powrót ze szkoły w przyjaznym środowisku. Każdy autobus ma przydzielonego swojego opiekuna. Cały transport jest przystosowany dla młodych osób i wyposażony jest w odpowiednie pasy bezpieczeństwa.

Usługa ta jest dodatkowo płatna. Cena zależy od: trasy (jej długości i czasu trwania) oraz liczby podróżujących dzieci. Płatności są dokonywane w miesięcznych ratach bezpośrednio do zewnętrznej firmy transportowej.

Koszty transportu na rok akademicki 2021-2022 to 750 zł (w dwie strony) i 600 zł (w jedną stronę).

Proszę wypełnić ten formularz w sprawie busa szkolnego. Kliknij w link formularza.

Zniżki: 10% dla rodzeństwa


Linie autobusowe:

Wilanów – Kampus Mokotów – Kampus Wawelska (Ochota)

Wola –  Ochotów – Włochy Campus – Wawelska Campus (Ochota)

Ursus – Kampus Piaseczno

Metro Wilanowska – Kampus Piaseczno

Posiadamy również bezpłatny autobus wahadłowy pomiędzy Kampusami Wawelska (Ochota), Mokotów i Włochy.


* Oczekuje się, że Uczniowie będą na wyznaczonym przystanku autobusowym co najmniej 5 minut przed planowanym czasem odbioru. Autobusy nie będą czekać, jeśli Uczniowie spóźnią się.

** Rezygnacja z przejazdu autobusem jest możliwa z jednomiesięcznym wypowiedzeniem na piśmie.

Dowiedz się Więcej

Zawsze chętnie poznajemy rodziców, którzy rozważają szkołę międzynarodową dla swoich dzieci. Zachęcamy do kontaktu pod numerem telefonu poniżej lub prosimy wybrać inną, dogodną formę komunikacji.

Uwaga: Jako szkoła międzynarodowa prowadzimy zapisy przez cały rok. Na rok szkolny 2020-2021 można zapisywać dzieci od 2,5 roku życia do matury IB w wieku 18 lat.