Organizujemy codzienny transport dzieci i młodzieży do (i z) naszych wszystkich 6 Kampusów: Park, Piaseczno, Wawelska, Mokotów, Włochy oraz Mokotów High-School. Możemy odebrać Twoje Dziecko z wybranego punktu odbioru i zabrać je bezpośrednio do naszej szkoły.

Transport organizowany jest przez zewnętrzną firmę specjalizującą się w transporcie dzieci i młodzieży, i zapewnia naszym Uczniom bezpieczną podróż do oraz powrót ze szkoły w przyjaznym otoczeniu rówieśników. Każdy autobus ma przydzielonego opiekuna. Cały transport jest przystosowany dla młodych osób i wyposażony jest w odpowiednie pasy bezpieczeństwa.

Usługa ta jest dodatkowo płatna. Cena zależy od: trasy (jej długości i czasu trwania) oraz liczby podróżujących dzieci. Płatności są dokonywane w miesięcznych ratach bezpośrednio do zewnętrznej firmy transportowej.

Dowiedz się Więcej

Zawsze chętnie poznajemy rodziców, którzy rozważają szkołę międzynarodową dla swoich dzieci. Zachęcamy do kontaktu pod numerem telefonu poniżej lub prosimy wybrać inną, dogodną formę komunikacji.

Uwaga: Jako szkoła międzynarodowa prowadzimy zapisy przez cały rok. Na rok szkolny 2023-2024 można zapisywać dzieci od 2,5 roku życia do matury IB w wieku 18 lat.