fbpx
info@thamesbritishschool.pl | Rekrutacja: admissions@thamesbritishschool.pl
O nas

Powitanie Dyrektora

 

 

Witamy w Thames British School Warsaw 

 

Mam przyjemność powitać Was w naszej szkole i przedstawić Wam naszą nietuzinkową kadrę oraz pełnych zapału uczniów. 

 

Nasze placówki wychowania przedszkolnego oraz szkolnego dbają o potrzeby powiększającej się społeczności międzynarodowej, dzięki której kwitnie różnorodność kulturowa. Panuje u nas rodzinna atmosfera, w której dzieci budują bezpieczne relacje z rówieśnikami oraz dorosłymi w ich otoczeniu. Dobrze znamy każdego z uczniów osobno i w pełni doceniamy jego talenty i osobowość. 

 

Thames British School Warsaw tworzy bezpieczne i radosne środowisko wychowawcze, gdzie to właśnie radość dzieci motywuje je do dalszej nauki. Postrzegamy dzieci jako równorzędnych partnerów w kierowaniu ich nauką i zachęcamy, by stawiały sobie ambitne cele, które jednak znajdują się w ich zasięgu. Zachęcamy je również do stawiania sobie wyzwań i wykraczania poza swoją strefę komfortu, aby osiągały więcej niż myślały, że potrafią. Z pomocą nauczycieli, nasi podopieczni nabywają pewności siebie oraz wytrwałości w dążeniu do celu, aby w pełni wykorzystywać swoje możliwości edukacyjne. 

 

Bazą naszej edukacji stanowią aktywności stymulujące samorozwój i naukę, jak samodzielne badanie i odkrywanie świata wokół.  

 

W pełni rozumiem, że wybór szkoły to jedna z najważniejszych decyzji w życiu rodzica. Powyżej widzicie jedynie krótki wstęp, lecz aby w pełni zrozumieć jakie doświadczenia oraz możliwości oferuje nasza szkoła, zapraszam was do odwiedzenia jej wraz z dziećmi. 

 

Serdecznie zapraszamy! 

 

Mrs. Katie Street

 

Dyrektor 

 

CONTACT
REQUEST A VISIT