fbpx
info@thamesbritishschool.pl | Rekrutacja: admissions@thamesbritishschool.pl
O nas

Nasze 4 placówki (kampusy)

Thames British School Warsaw – prowadzi obecnie dwie placówki. Jedna znajduje się na Ochocie, obok malowniczego Parku Szczęśliwieckiego; a druga tuż pod Warszawą, na terenie gminy Piaseczno.

Kampus Park Szczęśliwicki : ul. Usypiskowa 5, Warszawa 02-386

Nasz kampus na Szczęśliwicach jest samodzielną placówką edukacji na etapie początkowym (Early Years), która w systemie brytyjskim dzieli się na edukację przedszkolną (Nursery i Reception) oraz klasę 1 i 2 (Year 1 and 2), i rocznikowo odpowiada polskiej edukacji przedszkolnej. Uczą się tam dzieci w wieku 2,5 do 6-7 lat.

Przylegająca do malowniczego Parku Szczęśliwickiego, nasza placówka edukacji na etapie początkowym (Early Years) stwarza dzieciom możliwość obcowania z naturą; jednocześnie będąc bardzo dobrze skomunikowaną z większością dzielnic Warszawy.

Kampus Piaseczno : ul. Mazowiecka 43, Bobrowiec 05-502

Nasz nowo wybudowany kampus Piaseczno został stworzony specjalnie pod placówkę edukacyjną. Przyjmujemy tam dzieci od 2,5 do 11-12 r.ż (od przedszkola – Nursery; do klasy 4 – Year 6).

Podmiejska lokalizacja stwarza idealne warunki dla naszych podopiecznych, dając im poczucie bezpieczeństwa. Jednocześnie, swojski krajobraz otaczającej nasz kampus flory i fauny, tworzy naturalną przestrzeń rozbudzającą zainteresowanie przyrodą i daje niezliczone możliwości autentycznej nauki w plenerze. 

Na obu kampusach znajdują się pracownie komputerowe, sieć wi-fi oraz sale wyposażone w nowoczesne tablice multimedialne. Z myślą o bezpieczeństwie dzieci, oba obiekty są objęte monitoringiem.

Ponadto, sale lekcyjne są przestronne i jasne, co sprzyja procesowi edukacji.

W obydwu lokalizacjach znajdują się sale gimnastyczne oraz terany rekreacyjne przylegające do budynków (place zabaw i/lub boiska) wykorzystywane zarówno podczas przerw, jak i zajęć wychowania fizycznego.

Kampus Wawelska : ul. Wawelska 66/74, Warszawa 02-034

Nasz Kampus Wawelski jest okazałym budynkiem, w którym mieści się nasza szkoła podstawowa i przyjmuje uczniów od 2 roku (6 lat) do 6 roku (10 – 11 lat).

Znajduje się na zabytkowym miejscu chronionym prawem dziedzictwa narodowego, w otoczeniu pięknego ogrodu, w niewielkiej odległości od dzielnicy uniwersyteckiej i centrum Warszawy.

Kampus Włochy : ul. Gładka 31B, Warszawa, 02-172

Nasz Kampus Włochy jest nowoczesnym kampusem, który działa jako nasza szkoła średnia i IB i przyjmuje uczniów od klasy 7 (11 lat) do IB (18 lat).

Ten wyjątkowy obiekt do nauki znajduje się w dzielnicy Włochy, na obrzeżach najważniejszego centrum biznesowego Warszawy w pobliżu Galerii Mokotów. Jest w niewielkiej odległości od centrum miasta dzięki dogodnym i dostępnym połączeniom komunikacyjnym.

W każdym z kampusów nasze sale są wyposażone w nowoczesne interaktywne tablice, komputer klasy oraz połączenie Wi-Fi. Ich jasne, przestronne cechy sprawiają, że sprzyjają one potrzebom edukacyjnym Twojego dziecka. Każda strona jest wyposażona w kamery CCTV, aby zapewnić bezpieczeństwo i dobre samopoczucie Twojego dziecka.

W obu miejscach znajdują się również place zabaw wewnątrz i na zewnątrz, z których można korzystać podczas przerw i lekcji wychowania fizycznego.

CONTACT
REQUEST A VISIT