fbpx
info@thamesbritishschool.pl | Rekrutacja: admissions@thamesbritishschool.pl
Nauka

Zajęcia dodatkowe

Thames British School wraz z Centrum Edukacyjnym Akademia oferują kluby pozalekcyjne w naszych kampusach. Pomagamy dzieciom rozwijać i utrzymywać dobrą kondycję edukacyjną. Staramy się łożyć podwaliny rozwoju dla naszych uczniów, aby ulepszać ich świat wiedzy, który otrzymają poprzez promowanie: współpracy i entuzjazmu w naszej bezpiecznej i troskliwej społeczności. Nasi doświadczeni nauczyciele każdego dnia ułatwiąją naukę Twojemu dziecku pasjonujących go przedmiotów oraz zainteresowań.

Oto nasze zajęcia pozalekcyjne:

Arytmetyka mentalna – Abakus (5-15 lat)

Arytemtyka mentalna – to sprawdzona metoda rozwijania zdolności akademickich i kreatywnego myślenia dziecka w zrównoważony sposób, umożliwiający mu osiągnięcie pełnego potencjału intelektualnego.

Na początku kursu dzieci korzystają z liczydła, aby nauczyć się niezbędnych technik rozwijania pamięci oraz kompetencji matematycznych. Później dzieci uczą się wykonywania obliczeń w głowie, tworząc mentalny obraz liczby na liczydle i mogą wykonywać wszystkie operacje matematyczne (dodawanie, odejmowanie, mnożenie i dzielenie), mając na uwadze dowolne liczby.

Cena: 500 zł (1. semestr) 500 zł (2. semestr) 250 zł (3. semestr) = łącznie 1250 zł (rok akademicki)

 

Robotyka – Robooky (5-14 lat)

Robotyka – to dziedzina technologii zajmująca się tworzeniem, programowaniem i projektowaniem robotów. Kursy robotyki nauczą dzieci cennych pojęć z inżynierii i fizyki, pozwolą im eksperymentować z ich pomysłami, wystawią je na proces projektowania produktu w celu wykonania określonej pracy i pokażą, że często istnieje więcej niż jedno prawidłowe rozwiązanie takiego samego problemu.

Podczas pracy w zespołach projektowych uczniowie przyjmą role różnych inżynierów. Razem zbudują i zaprogramują swojego robota, aby podjął się danego wyzwania.

Cena: 650 zł (1. semestr) 650 zł (2. semestr) 325 zł (3. semestr) = ogółem 1625 zł (rok akademicki)

 

Programowanie (kodowanie) – HeyGo (5-14 lat)

Kodowanie lub programowanie komputerowe to twórczy proces, który programiści wykonują, aby powiedzieć komputerowi, jak wykonać dane zadanie. U jego podstaw leży pisanie programów komputerowych przy użyciu różnych języków programowania.

Kursy programowania komputerowego dla dzieci z wykorzystaniem gier, aplikacji i innych projektów ukierunkowanych na dzieci to podejście oparte na badaniach, które, jak wielokrotnie dowiedziono, uczy umiejętności w świecie rzeczywistym w sposób, który utrzymuje zaangażowanie uczniów. Kodowanie dla dzieci zaczyna się od programowania wizualnego metodą przeciągnij i upuść. Po opanowaniu podstaw dzieci mogą przejść na bardziej tradycyjne języki programowania.

Cena: 650 zł (1. semestr) 650 zł (2. semestr) 325 zł (3. semestr) = ogółem 1625 zł (rok akademicki)

 

Brain Fitness (5-14 lat)

Programy i gry Brain Fitness to wspaniały sposób na pobudzanie mózgu wszelakimi bodźcami. Gry Brain Fitness mogą poprawić szybkość i pamięć mózgu Twojego dziecka. Te gry polegają na logice, umiejętnościach słownych, matematyce i nie tylko.  Są one również zabawne.

Wierzymy, że grywalizacja sprawia, że proces uczenia się jest bardziej znaczący i motywujący. Dlatego podczas całego kursu korzystamy z różnych gier planszowych, ruchów fizycznych i gier logicznych. Każda gra została przetestowana przez nasz zespół, aby upewnić się, że spełnia nasze wysokie standardy jakościowe w edukacji oraz dydaktyce.

Cena: 500 zł (1. semestr) 500 zł (2. semestr) 250 zł (3. semestr) = łącznie 1250 zł (rok akademicki)

 

Szachy (5-16 lat)

Nasz program obejmuje lekcje klasowe, pracę w grupach, indywidualne rozwiązywanie problemów i różne formy gry turniejowej w szachy -w celu wzmocnienia umiejętności szachowych na każdym poziomie umiejętności. Najważniejsze jest umieszczenie dzieci na odpowiednim poziomie, aby zapewnić im maksymalne korzyści z tego programu.

Absolwenci programu uczą się pełnego zakresu umiejętności taktycznych (szpilki, widelce, szpikulce itp.); są wprowadzane do teorii otwarcia, środka i końca gry; są w stanie dokonywać dogłębnej analizy własnych i innych ruchów; znają notację szachową; i wreszcie, posiadają szeroką wiedzę na ich temat.

Cena: 600 zł (1. semestr) 600 zł (2. semestr) 300 zł (3. semestr) = łącznie 1500 zł (rok akademicki)

 

Muzyka instrumentalna (fortepian, skrzypce, gitara) (5-16 lat)

Oferujemy wiele innych kursów instrumentalnych dla dzieci, aby umożliwić im korzystanie z wybranego przez siebie instrumentu. Wszystkie kursy są starannie zaprojektowane i opracowane, aby umożliwić studentom dobry start z pierwszymi doświadczeniami muzycznymi i wspierać ich w rozwoju tych umiejętności. Szczególny nacisk kładzie się na rozwijanie kreatywności muzycznej dla każdego ucznia.

Nauka muzyki poprawia koncentrację, pamięć, wyobraźnię i rozwój umiejętności motorycznych. Wspomagające środowisko naszych lekcji w małych grupach pozwala dzieciom nabrać pewności siebie, a także poprawić ich umiejętności słuchania, współpracy i komunikacji niewerbalnej.

Cena: 650 zł (1. semestr) 650 zł (2. semestr) 325 zł (3. semestr) = ogółem 1625 zł (rok akademicki)

Sztuka i zajęcia artystyczne (5-14 lat)

Tworzenie sztuki poszerza zdolność dziecka do interakcji z otaczającym go światem oraz zapewnia nowy zestaw umiejętności do wyrażania siebie i komunikacji. Sztuka nie tylko pomaga rozwinąć prawą stronę mózgu, ale także rozwija ważne umiejętności, które są korzystne dla rozwoju dziecka.

Cena: 600 zł (1. semestr) 600 zł (2. semestr) 300 zł (3. semestr) = łącznie 1500 zł (rok akademicki)

 

Sport (kickboxing, taekwondo, joga lub podobne) (5-16 lat)

Sport pomoże nauczyć dzieci sztuki samodyscypliny. Nauczy ich powściągliwość oraz cierpliwości. Zachęca ich również do większej aktywności fizycznej oraz zabawy. Nauka sztuk walki to trening całego ciała – nie tylko dla samego ciała, ale także dla umysłu!

Cena: 550 zł (1. semestr) 550 zł (2. semestr) 275 zł (3. semestr) = łącznie 1375 zł (rok akademicki)


*   *   *

Uwagi:

  • Klub / program zostanie otwarty tylko wtedy, gdy w każdej grupie zarejestruje się co najmniej 6 (sześciu) studentów.
  • Zasoby (takie jak książki, zeszyty ćwiczeń itp.) nie są wliczone w cenę i należy je dodatkowo opłacić.

 

ZNIŻKI:

  • 10% zniżki, jeśli płatne z góry za cały rok (3 warunki)
  • 7,5% zniżki na drugi klub / program i 15% na trzeci klub / program.

Zniżki obowiązujące dla klubów / programów po niższej cenie.

Nasze lokalizacje (kampusy):

Park Szczęśliwicki Campus
Usypiskowa 5, 02-386 Warsaw, Poland

Piaseczno Campus
Mazowiecka 43, 05-502 Bobrowiec, Poland

Wawelska Campus
Wawelska 66/74, 02-034 Warsaw, Poland

Włochy Campus
Gładka 31B, 02-172 Warsaw, Poland

Dowiedz się więcej

Zawsze cieszymy się z wiadomości od przyszłych rodziców, którzy rozważają naszą międzynarodową ofertę edukacyjną dla swoich dzieci. Zadzwoń do nas pod nasz stały numer telefonu lub wybierz jedną z poniższych opcji:

 

CONTACT
REQUEST A VISIT