fbpx
Nauka

Edukacja Online

Ponieważ sytuacja z wirusem COVID-19 trwa nadal, Thames British School Warsaw jest wdrożyła dla swoich podopiecznych nauczanie zdalne (edukację online).

W nauczaniu na poziomie „EYFS” – przesyłaliśmy filmy online naszych nauczycieli, którzy wykonują codzienne lekcje z każdego przedmiotu, a także korzystają z zasobów Active-Active. Uczniowie EYFS będą potrzebować dużej pomocy rodziców w domu, aby zapewnić jak najlepsze wrażenia edukacyjne dla twojego dziecka.

W szkole podstawowej korzystamy z Google Classroom w celu prowadzenia naszych codziennych lekcji online z nauczycielami zgodnie z ich tygodniowym harmonogramem, aby zapewnić objęcie wszystkich przedmiotów programowych. Wysyłamy również do domu cotygodniowe zadania projektowe, w ramach których uczniowie otrzymują instrukcje i wsparcie, a następnie muszą wspólnie ukończyć projekty i przesłać je. Nauczyciele przekażą następnie informacje zwrotne i odpowiedzą, jak im poszło – w razie potrzeby określając dalsze zadania.

Zarówno rodzice, jak i uczniowie będą mieli jasne wytyczne, jak wykonywać nauczanie online. Będzie to doświadczenie edukacyjne, przy krótym będziemy doskonalić naszą praktykę w miarę jej rozwoju. Nauczyciele i pracownicy administracyjni będą oferować swoim uczniom kursy online i pomoc online. Możesz się z nimi skontaktować przez e-mail. Pracownicy są zachęcani do odpowiadania na e-maile w czasie pracy w dni robocze.

Będziemy wysyłać regularne porady i aktualizacje, a na wypadek problemów związanych z samopoczuciem studentów będzie dostępna linia pomocy. Na co dzień staramy się chronić nasze dzieci. Korzystanie z mediów społecznościowych nie zawsze jest pozytywne, ale jest to czas, w którym możemy wykorzystać je na naszą korzyść. W tym czasie uczniowie są zachęcani do rozmowy wideo ze znajomymi i rodziną. Potencjalna izolacja społeczna jest w tym czasie bardzo realna i wszelkie sposoby jej złagodzenia będą korzystne.

KONTAKT
ODWIEDŹ NAS