fbpx
info@thamesbritishschool.pl | Rekrutacja: admissions@thamesbritishschool.pl
Author: Anna Olejnicka
12/02/2020

Międzynarodowe przedszkole Piaseczno

Jako sieć edukacyjna Thames British School (Warsaw) posiadamy przedszkole na warszawskiej Ochocie oraz przedszkole Piaseczno – a dokładniej w Bobrowcu, między Warszawą, a Piasecznem; niedaleko Lesznowoli i Magdalenki.

Jesteśmy dumni z naszej dobrej opinii rodziców oraz tego, że nasi podopieczni czują się tutaj, jak w drugim domku. Dziecko potrzebuje opieki, bezpieczeństwa, czułości i nieustannego doglądania.

Nasza wykwalifikowana kadra przedszkolna (zarówno na Ochocie – Warszawa), jak i Przedszkole Piaseczno – dokłada największych starań, aby dzieci czuły się u nas dobrze.

Każdy dzień zaczynamy od pożywnego śniadania, aby dzieci miały siłę na cały dzień wypełniony zabawą oraz uczeniem się nowych rzeczy. Głównym językiem, jakim posługują się u nas dzieci – jest j. angielski, ale są u nas dzieci, które mówią również w j. polskim (a swój angielski dopiero szlifują).

Nasze środowisko podopiecznych jest międzynarodowe i bardzo otwarte na wszystkich. Dzieci uczą się poprzez zabawę. Staramy się uczyć je szacunku i najważniejszych zasad oraz wartości.

Nasze przedszkole Piaseczno – cieszy się renomą oraz dobrymi opiniami. Ponadto każdy może teraz przez kilka dni wypróbować nasze przedszkole całkowicie za darmo! Zapraszamy serdecznie!

Autor: Karol Juchniewicz

Share:

Other posts

CONTACT
REQUEST A VISIT