fbpx
info@thamesbritishschool.pl | Rekrutacja: admissions@thamesbritishschool.pl
Author: TBS
12/02/2020

Angielska szkoła podstawowa Warszawa – dlaczego warto wybrać lepszą szkołę podstawową dla Twojego dziecka?

Szkoła podstawowa – to bardzo ważny czas w rozwoju każdego dziecka! To czas intensywnego rozwoju oraz wnikliwego poznawania Świata. W tym wieku dzieci „chłoną, jak gąbka” otaczający je Świat. Bardzo ważne jest, aby miały dobre warunki na rozwój. Zbilansowany czas na odpoczynek. Uczenie przez zabawę. Ciepłe posiłki w szkole.

Thames British School Warsaw – angielska szkoła podstawowa Warszawa, to posiadająca od jesieni 2020 7 i 8 klasę; zlokalizowana w Bobrowcu między Warszawą, a Piasecznem jedna z lepszych szkół prywatnych w Warszawie.

Profesjonalnie dobrana kadra dba o wszystkie potrzeby dzieci, troszczy się o każdego ucznia, realizując brytyjski system nauczania. Lekcje odbywają się w j. angielskim. Panuje wesoła atmosfera. Dzieci czują się fantastycznie, a każdy dzień zaczynają od solidnego śniadania.

Nie każda angielska szkoła podstawowa Warszawa – tak bardzo dba o atmosferę zajęć i dnia, jak Thames British School Warsaw. Dokładamy wszelkich starań o to, aby nasi uczniowie czuli się tutaj, jak w drugim domu.

Brytyjski system nauczania jest dobrany do wieku uczniów. Ponadto zajęcia są bardzo kreatywne. Nauczyciele przyjaźni. Środowisko jest międzynarodowe, co sprawia, że zawsze jest ciekawie.

Dzieci poza brytyjską – poznają bardzo wiele nowych kultur. Niedawno świętowaliśmy Chiński Nowy Rok. Uczą się również języków obcych, np. hiszpańskiego. 🙂

Thames British School Warsaw – angielska szkoła podstawowa Warszawa – dla dobra Twojego dziecka oraz jego rozwoju!

Autor: Karol Juchniewicz

Share:

Other posts

CONTACT
REQUEST A VISIT